Paylaş

instagram jonhappleseed kimdir neden var. İnstagram uygulamasında ayarları değiştirmek istediğinizde tüm bilgilerin altındaki ismin kim olduğunu anlatacağız.

İnstagram uygulaması üzerinde bildirimlerinizi değiştirmek istediğinizde, mesaj ayarlarınızı yapmaya çalıştığınızda, gönderiler, hikayeler veya yorumlarla ilgili ayar sağladığınızda tüm bu işlemlerin altında jonhappleseed adını görebilirsiniz. Jonhappleseed fotoğrafını beğendi, jonhappleseed etiketlendiğin bir gönderiye yorum yaptı, jonhappleseed mesaj göndermek istiyor yönünde bilgilerin olduğunu görebilirsiniz. Bu kişinin kim olduğunu ya da bu kişinin neden ayarların içerisinde bulunduğunu merak eden binlerce instagram kullanıcısı bulunmaktadır. İsmin ayarlar alanına sembolik olarak koyulduğu söylemek isteriz. Ve aynı zamanda bu ismin sizin ayarlar alanınıza instagramın koyduğunu da bilmenizi isteriz. Yani bir virüs olarak düşünerek ya da hesabın çalındığını düşünerek hareket etmemeniz gerekiyor. İsmin ayarlar kısmına koyulmasına neden instagram’da saklıdır. Fakat John Appleseed isminin Amerika’da iyi bir kahraman olarak bilindiğini söyleyebiliriz.

instagram jonhappleseed kimdir neden var

İnstagram jonhappleseed neden geliyor, instagram jonhappleseed ismi kime ait, instagram jonhappleseed bir virüs mü, jonhappleseed neden var, instagram jonhappleseed isminin kim ait olduğunu bilmek istiyorum. İnstagram’ın tüm bildirim alanlarında görmüş olduğunu jonhappleseed ismin neden dolayı hesaplarda olduğunu geniş bir şekilde sizlere aktaracağız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde aklınızdaki soru işaretleri de kalkmış olacaktır.

instagram jonhappleseed neden geliyor

İnstagram uygulamasında bildirim alanında çıkan bu ismin sizin hesabınızla uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır. Jonhappleseed ismi sembolik olacak şekilde bildirimlerin sizlere nasıl geleceğini göstermek amacıyla bu alana getirilmiştir.

instagram jonhappleseed kimdir neden var, instagram jonhappleseed kimdir, jonhappleseed kimdir, instagram jonhappleseed ismi niye var, jonhappleseed ne işe yarıyor, instagram jonhappleseed virüs mü, instagram jonhappleseed

Bu ismi virüs zannedip hesabı silmek isteyenler dahi bulunmuştur. Fakat bunun bir virüs bulaşmasıyla alakası yoktur. Örnek olarak gösterilen bir isimdir. Amerika’da yaşanan ve halk kahramanı olmasından dolayı da problem yaşıyor olabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: instagram takip ettiklerimi toplu olarak silebilir miyim

Yani kısaca özet geçecek olursak jonhappleseed ismi örnek verilecek şekilde hesaplarda yer almaktadır. Size gelecek olan bildirimin nasıl geleceğini göstermek amacıyla burada bilgi amaçlı koyulmuştur. Mesaj gönderildiyse, etiketleme olduysa, yorum yapıldıysa bunların hepsinin hesaplarda nasıl görüleceğini bu alandan görebilirsiniz. İnstagram hesabınızın içerisinde merak ettiğiniz farklı bir konu olursa bunu da bizlere yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here