instagram izinli uygulamalar kalkmıyor gözükmüyor ise yapacağınız işlemlerin nereden sağlayacağınızı yazımızda hazırlamış bulunmaktayız. İzin verdiğiniz uygulamalar yüzünden takip ettikleriniz artıyor ve bundan dolayı uygulamaları kaldırmak istiyorsanız yapacağınız işlem ayarlarını anlatacağız.

Dünyanın en çok giriş gerçekleştirmiş olduğu sosyal medya platformlarından biri olan instagram uygulamasında takipçi sayısının, beğeni sayısı ve video görüntüleme sayısının artması için kullanılan uygulamalardan ötürü bir çok kullanıcı sorun yaşamaktadır. Kullanılan uygulamalardan dolayı takip ettiğiniz kişilerin sayısı gün geçtikte artığını ve buna bağlı olacak şekilde instagram’ın bazı yeniliklerinden yararlanamadığınızı zamanla görmeye başlayacaksınız. Sizlere instagram hesabına işlem sağlamak için bu denli riskli programların ya da uygulamaların kullanılmaması gerektiğini her yazımızda dile getirmekteyiz. Ancak bir kere kullanım sağladığınız uygulama ile başınız dertte olduğundan dolayı bu uygulamanın nasıl kaldırılacağını sizlere kapsamlıca ele alacağız. Yapacağınız işlemler sonrasında artık kendi kendine takip etme ya da takip ettiğiniz kişilerin sayısının artmadığını sizlerde gözlemleyebilirsiniz.

instagram izinli uygulamalar kalkmıyor gözükmüyor

instagram izinli uygulamalar kalkmıyor gözükmüyor, instagram uygulama kalkmıyor, instagram izinli uygulamalar, instagram izinli uygulamalar gözükmüyor, instagram takip ettiklerim artıyor, izinli uygulamalar nerede olduğunu merak edenler ve kullandığı uygulamalardan artık bir an önce kurtulmak isteyenler için yazımızı kaleme alacağız.

İnstagram takip ettiklerim artıyor

İnstagram hesabında takipçi sayısının artmasını isterken bir anda takip ettiklerinizin sayısının yükseldiğinizi gördüğünüz de eminim panik içerisine girmektesiniz. Durumun böyle olacağını zaten uygulamayı kullanmadan önce bilmeniz gereklidir. Çünkü öyle bir şey olması demek herkesin bir anda fenomen olması demek anlamına gelmektedir. Haliyle böyle lüzumsuz uygulamalardan uzak kaçmanız da tavsiye etmekteyiz. Şimdi gelelim kullanımını sağladığınız ve başınızı belaya sokan bu durum ile ilgili çözümün nasıl sağlanacağına.

İlk olarak instagram hesabına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Ve daha sonrasında İnstagram izinli uygulamalar alanına tıklayıp sol menü de yer almakta olan izinli uygulamalar yazısına tıklıyoruz.

  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza izin verdiğiniz uygulamaların sekmesi açılacaktır.
  • Eğer burada izin vermiş olduğunuz bir uygulama yok ise bu durumda daha öncesinden herhangi bir uygulamaya izin vermemişsinizdir.
  • Uygulamaya izin verdiğiniz de ise izin verilen uygulamanın sağında yer alan ”Erişimi iptal et” sekmesine tıklıyoruz.

İnstagram uygulama kalkmıyor

Erişimi iptal et yazısına tıkladıktan sonra tekrarı bir durum ile karşı karşıya kalmayın diye şifre değiştir bölümü alanından ise unutmayacağınız bir şifre yazmanız yeterli olacaktır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde hesabınızda gezinti sağlayabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram izinli uygulamalar kalkmıyor gözükmüyor, instagram uygulama kalkmıyor, instagram izinli uygulamalar, instagram izinli uygulamalar gözükmüyor, instagram takip ettiklerim artıyor, izinli uygulamalar nerede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz