Paylaş

instagram izin verilmeyen bağlantı diyor. İnstagram üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde sürekli bu hatayı alıyorsanız çözümü yazımızda.

İnstagram uygulamasında kullanıcıların çoğunda çeşitli hatalar meydana gelmektedir. Topluluk kurallarına önem veren platformda fazla beğeni, yorum ya da istek atmanız halinde anında kısıtlama gelebilmektedir. Buna yaptığınız bütün işlemler dahil edilmektedir. Son zamanlarda ise izin verilmeyen bağlantı uyarısı tüm hesaplarda baş göstermeye başlamıştır. Alınan hata sonrasında kullanıcılar ne beğeni yapabilmekte, ne istek gönderebilmekte ne de yorum yapabilmektedir. Böyle olunca da instagram tam anlamıyla kullanılamaz hale gelmektedir. Alınan hatanın hemen altında ‘’Görünüşe göre profilin izin verilmeyen bir bağlantı içeriyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildirin.’’ Uyarısını görebilmeniz mümkündür. Profilimizde girdiğimiz bir linkten ötürü böyle bir hatanın meydana geliyor olmasından kaynaklı nelerin gerekli olduğunu birlikte kontrol ederek sorunu ortadan kaldıracağız.

instagram izin verilmeyen bağlantı diyor

İnstagram izin verilmeyen bağlantı hatası alıyorum, instagram hesabımda beğeni yapınca izin verilmeyen bağlantı diyor, instagram hiçbir şey yapmama izin vermiyor, instagram istek gönderdiğimde dahi izin verilmeyen bağlantı uyarısını vermektedir. Hata bir kere geldiğinde diğer yaptığımız tüm işlemlere bağlantı uyarısını karşımıza çıkaracaktır. Linki ise profilimizin ana ekranına vermekteyiz. Yani orada var olan link bağlantısından ötürü bu hataların karşınıza geldiğini unutmamanızda fayda bulunuyor.

instagram hiçbir şeye izin vermiyor

Ana profil ekranınıza instagramın izin vermediğini bir link çıkışı veriyorsanız ya da yasaklı bir sitenin link çıkışını profilde vermek istiyorsanız böyle bir hata ile karşılaşabilirsiniz. İzin verilmeyen bağlantı hatası sadece link verilme sırasında karşımıza çıkmamakta instagram üzerinde yaptığımız her işlemde bu hatanın karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

instagram izin verilmeyen bağlantı diyor, instagram izin verilmeyen bağlantı, instagram beğeniye izin vermiyor, instagram yoruma izin vermiyor, instagram istek atmama izin vermiyor, instagram izin verme hatası
  • Bağlantı üzerinde karşılaşmış olduğunuz bu hatanın giderilebilmesi için uygulamadan profil alanına geliyoruz.
  • Profili düzenle kısmını girerek ‘’internet sitesi’’ alanına girmiş olduğumuz site bağlantısını kaldırıyoruz.
  • Bağlantı linkini kaldırdıktan sonra denemelerimizi gerçekleştirdiğimizde hatanın giderilmiş olması gerekiyor.
  • Şayet bu işlem sonucunda hala daha sorun devam ediyorsa alınan uyarının altındaki ‘’Sorun bildir’’ kısmına tıklayıp karşılaşılan sorunu instagram yetkililerine kapsamlı şekilde iletilmesini gerçekleştiriyoruz.
TAVSİYE KONU: instagram konum bulunamıyor ekleyemiyorum

Sorun bildirme işlemleri bittikten sonra bağlantıda yaşanan aksaklık için instagram yetkilileri konuyu inceleyip sizlere geri dönüş yapacaktır.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba instagram hesabıma wen sitemin linkini koyamıyorum. İnstagram buna izin vermiyor. Eskiden yapabiliyordum sonra siner saldırıya uğradım siteyi düzelttik ancak instagrama linki koyduğumda instagram yasaklı veya izin berilmeyen içerik yazıyor. Like yada takipçi satın almadım herşey doğaldı. Neden böyle 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here