Paylaş

instagram istekleri bekletince sorun olur mu. İnstagram profiliniz herkese kapalı olduğunda gelen istekleri yanıtlamıyorsanız problem yaşayıp yaşamayacağınızı konu aldık.

İnstagram hesabınızı herkese gizli yaptığınızda gelen takip istekleri eskinden istekler alanına düşüyordu. Ancak takip ve sen bölümleri artık kaldırıldığından dolayı direk hareketler başlığı altında yer almaktadır. Gizli olan hesaplarda istekleri kendinize göre onaylayabiliyorsunuz. Hesap herkese açık olması durumunda dileyen herkes sizi anında takip edebilmektedir. Ve aynı zamanda yapmış olduğunuz hikaye paylaşımlarınızı, normal paylaşımlarınızı görebilmektedir. Fakat hesabı gizli olan ve yoğun istek alan kullanıcılar ise istekleri çoğu zaman onaylamamaktadır. Hatta istek sayısı fazla görünsün diye kasıtlı olacak şekilde bekleten kişiler dahi bulunmaktadır. İstekleri bekleten kişiler bu istekleri onaylamaması durumunda bir sorun olup olmayacağını merak etmektedir. Aslında hiçbir sorun yaşanmayacağını en başında belirtmekte yarar bulunmaktadır. Ama el ile bir anda bir günde fazla istek onaylamasına giderseniz işte o zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ne gibi sıkıntılarla karşılanacağını yazımızda aktaracağız.

instagram istekleri bekletince sorun olur mu

İnstagram istekler sorun olur mu, instagram istekleri kabul etmeli miyim, instagram istekler kabul edilmeli mi, instagram taki istekleri artarsa sorun olur mu, instagram takip isteklerini kabul etmediğimde ne olur. İnstagram uygulamasında gelen isteklerin kabul edilmemesinde hiçbir sorun olmayacaktır. Burası 100 bin istekle de dolu olsa siz kabul etmediğiniz sürece size istek gelmeye devam edecektir.

instagram istekleri bekletince sorun olur mu

İstekleri tek tek onaylamak yerine hesabınızı herkese açık etmeniz durumunda tüm bu istekler otomatik olarak onaylanacaktır. Tekrar kapalı hale getirmenizde ise profilinizi sadece sizin kabul ettiğiniz kişiler görecektir.

instagram istekleri bekletince sorun olur mu, instagram istekleri sorun olur mu, instagram istekler sıkıntı çıkartır mı, instagram istekleri kabul etmezsem ne olur, instagram istekleri kabul etmeli miyim, instagram takip istekleri

Ancak bu işlemi sürekli hale getirmeniz durumunda takipçi sayınızın artmamasıyla ilgili bir sorun meydana gelebilir. Ya da sürekli hesabı gizli edip herkese açık hale getirdiğiniz özelliğe kısıtlama gelebilmektedir. Böyle bir kısıtlamalarla karşılaşmamak için özelliği sürekli kullanmamanız da yarar bulunmaktadır.

İsteklerin çoğaldığını gördüğünüzde bunları onaylama yapmayacaksanız eğer kesinlikle tek tek onaylamadan direk hesabı herkese açık yapabilirsiniz. Bir gün içerisinde bu işlemi sadece bir kez yapmanız da yarar bulunmaktadır.

Onun dışında istekler alanında gelen takip isteklerini onaylamadığınız sürece hiçbir sıkıntı olmayacağını bilmenizi isteriz.

TAVSİYE YAZI: instagram dil ayarları nerede çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here