instagram istek gönderildi yazısı kalkmıyor bunun sebebi nedir diye merak ediyorsanız o halde yazımızı incelemeniz yeterlidir. İnstagram hesabında takip isteği süresi ve buna bağlı ne kadar beklenildiğine dair akılda soru işaretleri bırakan tüm sorunlarınızın cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarında tanıdığınız kişilere gönderilen istekler doğal olarak kabul edilmektedir. Ancak tanımadığınız kişilere gönderilen istekler ya bekleme aşamasında kalmaktadır. İnstagram hesabın da da hesabını gizleyen kullanıcılara takip isteği gönderildiğinde o kişinin profilinde ”İstek gönderildi” adı altında bir yazı ile karşılaştığınızı göreceksiniz. Bu yazının neden burada kaldığını ya da ne zaman kalkacağını herkes gibi eminim sizde merak ediyorsunuzdur. İşte biz de sizin bu merakınızın giderilebilmesi için konuyla ilgili tüm araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız araştırmalar neticesinde edineceğiniz bilgiler oldukça işinizi görecektir. Öncelikle şunu bilmenizi istiyorum eğer siz gizlenen bir hesaba istek gönderirseniz bu alanda karşı taraf isteği kabul etmediği süre içerisinde bu yazı bu alanda bekletilecektir.

instagram istek gönderildi yazısı kalkmıyor

instagram istek gönderildi yazısı kalkmıyor, istek gönderildi, istek gönderildi kalmıyor, instagram istek gönderildi kalkmıyor, instagram istek gönderildi, instagram istek süresi, instagram istek bekletme ne anlama gelmektedir. Bu soruların tamamını sizlere sunacağız. Böylelikle artık istek gönderildi yazısını gördüğünüz de bunun neyden kaynaklandığına ilişkin bilgiyi öğrenmiş olacaksınız.

İnstagram istek gönderildi kalkmıyor

İnstagram hesabında gezinti yaptığınız süre içerisinde bazı kişilerin üzerine geldiğinizde ”Takip” yazısı yerinde ”İstek gönderildi” ibaresini görüyorsanız bu kişiye daha öncesinde istek gönderimi sağlamanızdan kaynaklıdır.

Yani bu isteği ben göndermedim diyorsanız o halde sizin adınıza biri göndermiş olabilir. Bunu sizin bilmeniz gereklidir. Peki bu istek ne zaman kalkacaktır diyende var bekleme süresi ne kadar diye sorgulayan kullanıcımız da bulunmaktadır.

Öncelikle ”İstek gönderildi” yazısının kalkması için isteği göndermiş olduğunuz kişi isteği kabul etmesi gerekiyor. Yani kişi eğer isteği kabul etmez ise o yazı orada bekler. Lakin bunun bekletilmesi gibi bir süre dilimi var mı o konu henüz daha belli değil. Yani bekleme aşamasında kalma süresi ile alakalı net bir bilgi olmadığından ötürü sizlere bilgi veremiyoruz. Fakat bunun için bir güncelleme gelir ise o bilgiyi sizinle en kısa süre içerisinde paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

instagram istek gönderildi yazısı kalkmıyor sorunu ile ilgili genel bilgilendirme bu yöndedir. Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

instagram istek gönderildi yazısı kalkmıyor, istek gönderildi, istek gönderildi kalmıyor, instagram istek gönderildi kalkmıyor, instagram istek gönderildi, instagram istek süresi, instagram istek bekletme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz