Paylaş

instagram istek gönderildi süresi var mı ne kadar. İnstagram’da istek gönderildi ne zaman kalkar diye merak edenler için konuyu aydınlığa kavuşturacağız.

Bir çok sosyal medya hesaplarından bir birimize istekler göndermekteyiz. Bu istekler karşı taraf ile iletişimin pekişmesi için sağlanması içindir. Bazende günlük hayatta hiç konuşmuşluğumuz olmadığı sosyal medya hesaplarında resmini görüp kişilere istek göndermekteyiz. Bu tüm sosyal medya hesaplarında yapmış olduğumuz işlemlerden biridir. Özellikle instagram hesaplarında ise takipçi sayımızın yükselmesi için ya da biriyle tanışma içerisine girebilmek adına tanımadığımız kişilere istek göndermekteyiz. Bunun haricinde de tanıdığımız kişilere de elbette istek gönderimin de bulunuyoruz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak ”Takip et” yazısına tıkladığınız andan itibaren hemen ”Takiptesin” gelmez. Sadece aktif olan hesaplarda bu yazı gelmektedir. Gizli olan hesaplarda ”İstek gönderildi” yazısı ile karşı karşıya kalırsınız. Yalnız aradan günlerin geçmesine rağmen bu yazının o şekilde görünüyor olması eminim canınızı sıkabilir. Acaba bu yazı ne zaman kalkacak diye kendi kendinize soruyorsunuzdur da. Biz de siz bu soruların kendinize sormadan yaptığınız araştırmalarda bulabilmeniz için işlemleri kaleme aldık.

instagram istek gönderildi süresi var mı ne kadar

instagram istek süresi ne kadar?, instagram istek süresi var mı, instagram istek gönderildi yazıyor, instagram istek gönderildi ne zaman kalkar?, instagram istek gönderildi nasıl kalkar?, instagram istek gönderildi neden kalkmıyor. Bu ve benzeri soruların çoğaldığı ve aklınızı kurcaladığı bu dönem içerisinde soruya bir yanıt bulabilmeniz için bildiklerimizi yazıya aktardık. Bunu yaparken de elbette bizim de araştırmalarımız ve araştırmalar sonrasında kaleme aldığımızı unutmayınız.

instagram istek gönderildi ne zaman kalkar

Bir kişiye instagram hesabında göndermiş olduğunuz takip isteği sonrasında o kişinin profili gizli ise ”İstek gönderildi” olarak yazar. Bu yazının ne zaman kalkacağını ise hemen sizlere aktaracağız.

  • Yazının kalkması için takip isteğini gönderdiğiniz kişinin o isteği ya onaylaması ya da sil demesi gereklidir.
  • Bunu yapmadığı süre içerisinde aylar bile geçse ”İstek gönderildi” yazısı kesinlikle kalkmaz.
  • Bunun haricinde yazının kalkmasını isterseniz kişinin profiline geldikten sonra ”İstek gönderildi” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Gönderilen istek geri çekilecektir. O fark ettiğin de ise size isteği kendi gönderir bu durumda isteği yenilersiniz.
  • Onun haricinde bu yazıyı gönderdiğiniz o yazı kalkmış olduğunda yine ”Takip et” yazıyorsa bilin ki karşı taraf isteğinizi red etmiştir. Yani kabul etmemiştir.

instagram istek gönderildi süresi var mı ne kadar konusuyla alakalı varsa aklınıza soru işareti yorumdan bize iletebilirsiniz.

instagram istek gönderildi süresi var mı ne kadar, istek gönderildi süresi, istek gönderildi süresi var mı, instagram istek gönderildi ne zaman kalkar, instagram istek gönderildi süresi nedir, instagram istek gönderildi süresi ne kadar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here