Paylaş

instagram istatistikler gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram uygulamasında profil istatistiklerinin nerede olduğunu merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz.

İnstagram hesabında profilinizi ziyaret eden kişilerin kullanıcı isimlerini göremeseniz de kişi sayısını görebilirsiniz. İstatistik merakı içerisinde olan birisiyseniz eminim ki hesabınız herkese açıktır. Haliyle bu dışarıdan sizin profilinizi takip eden kullanıcı kitlesini de artırmış olacaktır. Bir çok kullanıcı istatistik alanıyla alakalı veri bilgileri paylaşan kişilerin bu işlemleri nasıl yaptıklarını merak etmektedir. Aslında işlem o kadar da zor değil sadece hesabınızı kişisel hesaptan çıkarmanız gereklidir. İşletme profiline geçmediğiniz süre dilimi içerisinde herhangi bir istatistik görebilme ihtimaliniz bulunmamaktadır. İşletme profiline nasıl geçileceğini ise instagram işletme profiline geçme linkine tıklamanız halinde direk olarak kişisel profilinizi işletme profiline geçiş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun devamında istatistik alanları profilinizin ana ekranına gelecektir. Ancak işletme profilinde olmanıza rağmen bu alanı nereden görebileceğiniz de yazımız da konu alarak gözükmemesi durumunda yapmanız gerekenleri de anlattık.

instagram istatistikler gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram istatistikler görünmüyor, instagram istatistikler nerede, instagram istatistikleri bulamıyorum, instagram profilime ziyaret edenleri bulamıyorum, instagram istatistikler yok, instagram istatistikler alanı nerede, istatistikler bulmanın yolu var mı? Bu ve benzeri iletilen soruların tamamının bir çözüm bilgilendirmesi bulunmaktadır. İsterseniz gelin birlikte bakarak sorunumuzu giderelim.

instagram istatistikleri bulamıyorum

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere bir profil ziyaretini ya da istatistiklerini görebilmeniz için işletme profiline geçiş işlemi sağlamanız en ilk yapmanız gereken işlemlerden biridir. Hesabınız herkese açık olmalıdır. Aktif olması dışarıdan gelen kişileri de görmenize olanak sağlayacak etkenlerden bir tanesidir.

instagram istatistikler gözükmüyor çıkmıyor, instagram istatistikler görünmüyor, instagram istatistikler nerede, instagram istatistikleri bulamıyorum, instagram istatistikler çıkmıyor, instagram istatistikler yok

İşletme profiline geçiş işlemi sağladıktan sonra istatistikleri görebilmeniz için yukarıda bulunan istatistik işaretine tıklamanız halinde hesap ile alakalı tüm veri bilgilendirmeleri karşınıza gelecektir. Böylelikle sizlerde artık istatistiklerin yerini öğrenmiş oldunuz. Diyelim ki bu alanda bahsedilen işlem gözükmüyor bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirerek daha sonrasında telefonu kapatıp açıp instagram hesabımıza tekrar giriş yapıyoruz.

instagram istatistikler gözükmüyor çıkmıyor, instagram istatistikler görünmüyor, instagram istatistikler nerede, instagram istatistikleri bulamıyorum, instagram istatistikler çıkmıyor, instagram istatistikler yok

Hesaba tekrar giriş işlemi sonrasında sorunumuz devam ederse başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş sağlayın. Görünmüyor ise bunu instagram yetkililerine sorun bildirisi yaparak bildirmeniz gereklidir. Daha sonrasında instagram istatistikler gözükmüyor çıkmıyor sorununuz ortadan kalkmış olacaktır. Eklemek istediğiniz bir şey ya da sormak istediğiniz bir nokta varsa yorumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here