Paylaş

instagram işleme izin verilemiyor uyarısı. Beğeni ve takip esnasında böyle bir hata geldiğinde sağlanacak ayarları yazımızda paylaşacağız.

İnstagram uygulamasında her geçen gün farklı hata alabilmek mümkündür. Nedeni ise oldukça basit bir şekilde açıklanmaktadır. İnstagram diğer sosyal medya uygulamalarından daha fazla topluluk kurallarına önem vermektedir. Verilen bu önemde ister istemez kullanıcıların bazı özellikleri aşırı kullanmasına engel teşkil ettirmektedir. İnstagram uygulamasında alınan hatalardan bir tanesi de işleme izin verilemiyor hatalarından birisidir. Bu hata genel olarak takip gönderimi sağlamaya çalıştığınız da ya da beğeni ile yorum yaptığınız da bu sorun gelmektedir. Temelde yaşanan sıkıntının meydana gelmesinin en büyük sebebi oldukça fazla takip isteği ya da beğeni yapılmasıyla alakalıdır. İnstagram hesabında her özelliğinin belli bir limiti bulunmaktadır. Bu limit aşıldığında bir çok hata bu şekilde karşınıza gelecektir. Şimdi asıl konumuz olan işleme izin verilemiyor hatasının nasıl giderileceğini haberimizde kapsamlı bir şekilde anlatacağız.

instagram işleme izin verilemiyor uyarısı

instagram işleme izin verilemiyor, instagram izin verilemiyor, instagram işlem yapılamıyor, instagram işlem yapmama izin vermiyor, instagram işlem sırasında hata veriyor, instagram izin vermeme sebebi nedir, instagram izin verilemiyor uyarısını giderebilmenin bir yöntemi bulunuyor mu. İnstagram video ve paylaşım merkezi olmasından ötürü aynı zamanda bu paylaşımları beğenerek ön plana çıkarmayı sağlayabiliyorsunuz. Sizler ne kadar yorum ve beğeni yaparsanız o kadar içerikler ön plana çıkmaktadır. Ama bu işlemin tek bir gönderi üzerinde yapılması anında engel gelmesine sebebiyet verecektir.

instagram işlem hata veriyor

İnstagram uygulamasında yorumda, takipte ve beğenilerde sınır bulunmaktadır. Günlük limitin aşılması halinde durum anında instagram yetkilileri tarafından fark edilmektedir. Böyle bir durum fark edildiği andan itibaren farklı farklı uyarıları farklı alanlardan alabilirsiniz.

instagram işleme izin verilemiyor uyarısı, instagram izin verilemiyor, instagram izin vermiyor, instagram izin hatası, instagram işlem yapamıyorum, instagram işleme izin vermiyor

  • Son zamanlarda alınan hatalardan birisi de ‘’işleme izin verilemiyor’’ uyarısıdır.
  • Bu hesap şu anda takip edilemiyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.
  • Hatası da işleme izin verilemiyor yazısının hemen altında yer almaktadır.
  • Burada da belirtildiği üzere fazla takip isteği yollanmasından ötürü kısıtlama gelmektedir.
  • Tekrarı bir durumun meydana gelmemesi için takip isteği gönderdiğiniz kişilere artık istek gönderimi sağlamıyoruz.
  • Takip isteği gönderilen ve takip isteği kabul etmeyen hesaplarda takip isteğini geri çekerek 24 saat beklemeniz de fayda bulunuyor.
  • Bu işlemi sağladıktan sonra instagram yetkililerine durumu sorun bildirisi üzerinden iletebilirsiniz.

Yapılan ayarlarla birlikte sorunumuz ortadan zaman geçtikten sonra kalkacaktır. Bu aşamada aklınıza takılan bir yer olursa bunu bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram mesajda video açılmıyor çalışmıyor yazımızı kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here