Paylaş

instagram ingilizce oldu düzeltemiyorum. İnstagram ingizlice sorunu ile ilgili sağlanacak ayarları adım adım olacak şekilde sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Dünya genelinde en çok giriş gerçekleştirilen uygulamalardan biri olan instagram hesabına gelen güncelleme ile birlikte İngilizce olmuş durumdadır. Farklı dillerin barındığı uygulamada İngilizceden Türkçeye çevirmek isteyen kullanıcılar bu işlemin olmadığına dair bilgi vermektedir. İnstagram sürekli kendini yenileyen bir uygulama olmasından ötürü bir sonraki güncelleme ile birlikte bu sorunu gidereceğe benziyor. Kullanıcıların şikayetlerine kulak veren instagram yaşanan bu aksaklık bir an önce düzeltilmesi beklenmektedir. Uygulama da her şey şuan İngilizce olmasından ötürü bir çok kullanıcı kesimi ne yapacağını bilemez haldedir. Hangi ayarların nereden ve nasıl yapılacağının bilinmemesi üzerine bizlerde gerekli incelemeleri bu doğrultuda gerçekleştirdik. Hesabı tekrar Türkçe haline çevirmek için sağlanacak yolları paylaşarak instagrama bu durumu nasıl ileteceğinize ilişkin bilgileri yazımızda hazırlayacağız. Sağlanan ayarlarla birlikte sorun düzelmemiş dahi olsa durumu ilgili yetkililere bildirmiş olacağız.

instagram ingilizce oldu düzeltemiyorum

İnstagram İngilizce oldu düzelmiyor, instagram İngilizce sorunu, instagram dil değişmiyor, instagram dil İngilizce oldu, instagram dil İngilizce oldu geri alamıyorum, instagram dil düzelmiyor, instagram dil tekrar Türkçe olmuyor, instagram dili Türkçe yapamıyorum. İnstagram hesabınız gelen yeni bir güncelleme ile birlikte İngilizce olacaktır. İngilizce olduktan sonra dili hangi alandan değiştireceğinizi paylaşacağız. Ama bu ayarları yaptıktan sonra da eğer hala daha sorun devam ederse bu durumda sorun bildirisinde bulunmamız gerekiyor.

instagram Türkçe olmuyor

İnstagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra mevcut profil ekranınıza geliyoruz. Üst alanda bulunan üç çizgili bölüme tıklıyoruz. Gelen ekranda her şey İngilizce olduğundan ötürü alt kısımda bulunan ‘’Settings’’ yazan kısma giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

instagram ingilizce oldu düzeltemiyorum, instagram türkçe olmuyor, instagram türkçeye dönmüyor, instagram türkçe yapamıyorum, instagram ingilizce sorunu, instagram türkçeye geri gelmiyor

  • Gelen seçenekler içerisinden ‘’Language’’ alanına giriyoruz.
  • Türkçe yazısını işaretledikten sonra uygulama Türkçe olması gereklidir.
  • Yalnız hataya düşülen nokta şuradan meydana gelmektedir. ”Türkçe (Türkiye)” olarak var. Bir de sayfayı aşağıya kaydırın Türkçe yazısını seçin sorun giderilecektir.
  • Ama siz de hala daha Türkçe değilse bu durumda sorun bildirisi üzerinden instagrama durumu belirtebilirsiniz.
  • Lakin gelen güncelleme sonrasında böyle bir aksaklık yaşanmasından ötürü bir sonraki gelecek güncelleme de bu durumun düzeltileceğine dair bilgiyi de sizlerle paylaşmakta fayda bulunmaktadır.
  • Yani sunucu ile alakalı yaşanan bir aksaklıkta kullanıcılar çok fazla bir işlem yapamamaktadır. Sadece gelen güncellemenin bitmesi beklenmektedir.

instagram ingilizce oldu düzeltemiyorum problemiyle ilgili kısaca sizleri bilgilendirdik. Aklınıza takılan bir yer olursa bize bunu yorum alanından paylaşabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız instagram herkese açık yap uyarısı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

instagram ingilizce oldu düzeltemiyorum, instagram türkçe olmuyor, instagram türkçeye dönmüyor, instagram türkçe yapamıyorum, instagram ingilizce sorunu, instagram türkçeye geri gelmiyorinstagram ingilizce oldu düzeltemiyorum, instagram türkçe olmuyor, instagram türkçeye dönmüyor, instagram türkçe yapamıyorum, instagram ingilizce sorunu, instagram türkçeye geri gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here