Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda instagram ihlaller nerede ve görme işlemlerinizi ayrıntılı olacak şekilde sizlere aktaracağız.

İnstagram hesabınızda gezinti yaparken topluluk kurallarına dikkat etmeniz gerekiyor. Buna dikkat etmemeniz durumunda hesabınız kapamaya kadar gidebilmektedir. İnstagram getirmiş olduğu yenilikle birlikte artık ihlallerinizi siz hesabınızdan kontrol edebileceksiniz. instagram ihlaller nerede ve görme yöntemi için nereye giriş yapacağınıza birlikte bakacağız.

Yeni gelen özelliğin nerede olduğunu bulabilmek için biraz zorlanabilirsiniz. Lakin kısa bir araştırma sonrasında çok kolay bir şekilde bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Biz de bu işlemlerin nereden sağlayacağınıza öncülük etmekteyiz. İsterseniz eğer ihlalleri nereden göreceğinize bakalım.

instagram ihlaller nerede ve görme

instagram ihlaller

instagram ihlaller nerede diye merak içindeyseniz eğer bu merakınızı daha fazla uzatmadan ayarlarınızı birlikte kontrol edeceğiz. İhlaller kısmına ulaşabilmeniz için öncelikle instagram uygulamanızın içerisine giriş sağlayın.

Uygulamanın içerisine girdikten sonra sağ üst alanda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Bu işlem sonrasında gelen ekranda ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş sağlayın. Yapmış olduğunuz bu işlem sonrasında ‘’Yardım’’ kısmına girin.

Yardım bölümünde ise karşınıza gelen seçeneklerin arasında ‘’Destek talepleri’’ alanına giriş sağlayın. Buraya girişinizi yaptıktan sonra gelen ekranda ‘’İhlaller’’ kısmını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda ne kadar ihlal almışsanız onların hepsini görebilirsiniz.

İhlallerin olduğu ekran size gelmiyorsa sorun farklıdır. O sorunun tespitini yapabilmeniz için ise hangi yolları takip etmeniz gerektiğine aşağıda inceleyebilirsiniz.

instagram ihlaller görme

instagram ihlaller nerede

instagram ihlaller görme işlemleriniz için yukarıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor. Tabi bizim belirttiğimiz alana ulaşabilmeniz için uygulamanızın güncel olması gereklidir. Uygulama güncel değil ise bu alan sizde hiç açılmayacaktır.

Bu durumda kaldırıp yeniden yüklemeniz işlem için yeterlidir. Sorun devam ederse aynı yerden sorun bildir alanına girerek orada bu durumu instagram yetkililerine bildirmeniz yeterlidir. İnstagram için merak ettiğiniz farklı konular varsa bunların tamamını bize yorumdan iletebilirsiniz.

Destek taleplerinin içerisinde ihlallerinizi görürken aynı zamanda iletmiş olduğunu destek taleplerini de görebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Dediğimiz gibi aklınıza takılan yeri bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

instagram ihlaller nerede ve görme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here