Paylaş

instagram igtv videosu profilde paylaşılmasın. İnstagrama gelen IGTV özelliğindeki paylaşımlarınız profilde yayınlanıyorsa kapatabilmeniz için gerekenleri paylaşmış bulunuyoruz.

İnstagram hesaplarında yapılan video paylaşımların en fazla 1 dakika ile sınırlandırılmıştır. Durum böyle olunca da 1 dakika üzeri videolar faklı kanallarda paylaşılmaya devam ediyordu. Yakın zaman içerisinde instagram hesaplara IGTV özelliğini dahil etmiştir. IGTV özelliğinin aktif edilmesi sonrasında kişilerin videoları sadece IGTV üzerinden görmemesi için profilde 1 dakikasını geri kalanını ise IGTV ekranında izleyebileceğiniz özellik getirilmiştir. Canı sıkılan kullanıcılar instagramın IGTV alanına girerek buradan paylaşılan içerikleri izleyip zamanlarını geçirebilmektedir. Fakat bazı kullanıcılar ise IGTV alanında paylaşım yaptıkları içeriklerin otomatik olarak profilde de yayınlanmasından kaynaklı rahatsızlar. Yükleme sağladığınız gönderilerin hem igtv alanında hem de profilde yayınlanmaması için gerekli olan adımları gözden geçireceğiz.

instagram igtv videosu profilde paylaşılmasın

IGTV videosu profilde yayınlanmasın, igtv videosu profile gelmesin, instagram igtv videosu profilde yayınlanıyor, instagram igtv videom profilimde çıkmasın, igtv videosu profile düşmesin, igtv videomu paylaşırken profil alanına gelmesini istemiyorum. Normal paylaşımlarımızın haricinde artık IGTV alanından da paylaşımlarımızı sorunsuz şekilde sağlayabiliyoruz.

instagram igtv videosu profile gelmesin

İnstagram hesabında igtv alanında yayınlamış olduğunuz videoların profile düşmemesi için ilgili aşamaları tek tek anlatıma dahil edeceğiz.

instagram igtv videosu profilde paylaşılmasın, igtv video profilde yayınlanmasın, igtv video profile düşmesin, instagram igtv video profilde yayınlanmasın, instagram igtv video profile gelmesin, igtv video ayarları
  • Uygulama girişinizi yaptıktan sonra sol alt köşede bulunan ev butonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında yukarıda televizyon şeklinde olan ibareye tıklıyoruz.
  • Gelen ekranın sağ üst bölümünde bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Hazırda bulunan bir videonuz varsa o videonun yükleme işlemlerini tamamlıyoruz.
  • Daha sonra ileri dedikten sonra tekrar ileri dediğimizde artık son aşamaya geliyoruz.

Son olarak Bir ön izleme paylaş butonunun yanındaki kutucuk aktifse bunu sola kaydırarak pasif hale getiriyoruz. Artık paylaşımlarınız profilde paylaşılmadan direk olacak şekilde igtv alanında paylaşım yapılacaktır. instagram igtv videosu profilde paylaşılmasın diyenler için yukarıdaki adımları tek tek işleme koymanız yeterlidir.

TAVSİYE YAZI: instagram girişlerimi göremiyorum nerede

İnstagram igtv alanında belirtilen işlemleri sağladıktan sonra sadece IGTV bölmesine düşecektir. IGTV bölümünde karşılaştığınız farklı sorunlar varsa eğer onları da bizimle yorumdan paylaşmanız halinde gerekli yazılarımızı hazırlayacağımızı bilmenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here