Paylaş

instagram ıgtv videosu öne çıkanlarda gözükmüyor. İnstagram hesaplarınızda paylaşım sağladığınız ıgtv videosunu bulamıyorsanız nerede olduğunu anlatacağız.

İnstagram kendini sürekli geliştirdiğinden ötürü içerisindeki ayarlarda da sürekli değişikliğe gitmektedir. İnstagram video paylaşımlarının ya da resim paylaşımlarının en sık sağlandığı uygulamalardan birisidir. Özellikle hikaye paylaşımlarının en sık yapıldığı platformlardan birisi haline gelmiştir. Fakat bildiğimiz üzere instagram hesabına en fazla 60 saniyelik videoları normal olacak şekilde paylaşabiliyorduk. 60 saniyelik videoların haricinde videoları parçalı şekilde paylaştığımızdan ötürü bu durum biraz can sıkıcı hal alabiliyordu. Bundan dolayı da Igtv özelliğini hesaplarda faal hale getirdiğinden dolayı profilinizde 60 saniyeden fazla videoların paylaşımlarını sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda öne çıkanlar alanında ıgtv videosunu ekleyebiliyorsunuz. Her zaman öne çıkanlarda görünen videonuz artık görünmemeye başladıysa buna etki eden nedene bakacağız.

instagram ıgtv videosu öne çıkanlarda gözükmüyor

İnstagram ıgtv videosu nereye gitti, instagram öne çıkanlarda ıgtv yok, instagram öne çıkanlarda ıgtv videom artık görünmüyor, intagram ıgtv videom öne çıkanlardan nereye gitti, instagram hesabında ıgtv videosunun yerimi değişti. Videolarınızı ıgtv alanında paylaşıp aynı zamanda öne çıkar yaptıysanız profilinizin öne çıkan alanında bulunmuyorsa videonun nereye kaybolduğuna birlikte göz gezdireceğiz.

instagram ıgtv videosu öne çıkaranlarda yok

İlk olarak öne çıkanlara eklediğiniz ıgtv videosunun bir yere kaybolmadığını sizlere belirtebiliriz. Video öne çıkanlardan alınarak kendi profil ekranınıza eklenmesinden kaynaklı göremeyebilirsiniz.

instagram ıgtv videosu öne çıkanlarda gözükmüyor, instagram öne çıkanlarda ıgtv videosu yok, instagram ıgtv videosu öne çıkanlarda kayboldu, instagram ıgtv videoları nereye gitti
  • İnstagram hesabına sürekli gelen yenilikler bazı alanlarında değişmesine neden olmaktadır.
  • Değişikliği fark etmeniz yapacağınız işlemle beraber ortaya çıkmaktadır.
  • Normalde çekilen bir ıgtv videosunu öne çıkanlara koymanızla birlikte öne çıkanlarda bu videonun kaybolduğunu görebilirsiniz.
  • Profil ekranına geldiğinizde kendi paylaşımlarınızın hemen yanında ıgtv simgesini göreceksiniz.
  • Igtv simgesinin üzerine tıklamakla beraber bu alanda çekilen ıgtv videolarınızı bulabilirsiniz.

Eğer kendi instagram hesabınızın profil alanında paylaşımların sağında ıgtv simgesi görünmüyorsa uygulamanız güncel değildir. Haliyle uygulamayı güncellemeniz gerekiyor. Play store ya da Apple store alanına girerek bu güncellemeleri devreye koyabilirsiniz. Bunun haricinde instagramı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemeniz de uygulamayı güncel hale getirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here