instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum nereden ve nasıl yapılacağını buna bağlı olarak alınan hataları kapsamlıca sizlere sunumunu sağlayacağız.

İnstagram’ın yeni uygulaması IGTV’ye videolar eklenmeye başlanmış durumdadır. Getirilen uygulama ile birlikte instagram hesabında aktif kalma süresinin uzatılması amaçlanmaktadır. 60 Saniyeden fazla süren videolarınızı dilediğiniz gibi paylaşım sağlayabiliyorsunuz. IGTV video yüklemesi sırasında oluşan bazı sıkıntılarda yok değil. Kullanıcılarımız video yükleme sırasında yükleme zamanının bitmediğini, yada yüklemenin olmadığını dile getirmektedir. İşlemlerini yapmanız rağmen hesabınızdan IGTV’ye giriş yaptığınızda eğer video görünmüyorsa sebebini anlatacağız. Genel anlamda oluşan sıkıntıların önüne geçilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu kapsamlıca konu alacağız. İnstagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bu yeniliğin herkes tarafından oldukça sevileceği aşikardır. Youtube rakip olarak gelen bu özellik ile birlikte instagram’da geçirilen zaman dilimi iki katına çıkacaktır. Şimdi sizlere IGTV video yükleme sırasında oluşan sıkıntıları kapsamlıca ele alacağız.

instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum

IGTV video ekleyemiyorum, ıgtv videomu paylaşamıyorum, ıgtv video yükleme sırasında zaman dolmuyor, ıgtv video yüklenirken dondu kaldı, instagram ıgtv video eklenmiyor ise bu duruma sebep olan incelemeyi sağlamanız gereklidir. Biz de sizin bu incelemenizi sağlarken doğru adımları doğru alanda kullanmanızı sağlayacağız. Böylelikle sorun kalmadan kullanım gerçekleştirebileceksiniz.

IGTV video yükleyemiyorum

Yeni çıkan uygulama IGTV bağlantısına video ekleme adımlarını bilmeniz gerekiyor. Bu adımlar sonrasında videolarınız sorunsuz bir şekilde paylaşılacaktır. Lakin birlikte sağladığımız işlem ayarları sonrasında eğer video yükleme adımlarında oluşan sıkıntıların ise nasıl giderileceğini kapsamlıca sizler adına ele alacağız.

instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum

IGTV video yükleyebilmeniz için öncelikle instagram hesabımıza giriş sağlıyoruz. Hesaba giriş gerçekleştirdikten sonra mesajlaşma ikonunun hemen sol tarafında bulunan simgeye tıklıyoruz. Bu alana tıkladıktan sonra gelen ekranın sağında bulunan ”Ayar” ikonuna tıklıyoruz. Beraberinde ”Video yükle” diye bir yazı göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra uygulama sizi galeriye götürecektir. Eğer videonuz galeride hazır bir şekilde değilse buradan çıkıp videoyu çekelim.

Çektiğiniz videonun bu alan üzerinden eklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Video yüklemesi sonrasında bekleme adımı gelecektir. Bu süre videonun uzunluğuna göre biraz zaman alacaktır. Bu süre dilimi içerisinde beklemeniz gereklidir.

Diyelim ki beklenen süre diliminde video yüklemesi ilerleme yapmıyorsa bunun temelinde yatan neden internet ağının yavaş olmasıdır. Haliyle mobil veri bağlantısı ile değil ”Wi-fi” bağlantısına bağlıyken video yüklemesini sağlarsanız daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle videoların yükleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Kesinlikle internet bağlantılı video yüklemesi yapamıyorsunuz bu sorunu giderdikten sonra tekrar deneme yapmanız durumunda görebilirsiniz.

Olmaz ise instagram’ı kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonunuzda gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Bunun sonrasında yükleme olacaktır. Ama dediğimiz gibi internet hızlı olsun gerisi önemsiz.

instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum diye yaşanan sıkıntıları kaleme aldığımız yazımızda işlemleri tamamlamış bulunuyorsunuz. Eğer hala hata alıyorsanız bunu yoruma aldığınız hata ile birlikte yazalım.

instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum instagram ıgtv video yükleyemiyorum paylaşamıyorum, ıgtv video paylaşamıyorum, ıgtv video yükleyemiyorum, instagram ıgtv video yüklenmiyor, instagram ıgtv video paylaşılmıyor, ıgtv video ekleyemiyorum

7 YORUMLAR

  1. telefonumdan ig tvye girdigimde ayarlar simgesi görünmüyor, kanal oluşturma diye birşey de çıkmıyor. Bilgisayardan atmayı deniyorum ama yine olmuyor.. ne yapmam gerekiyor?

  2. İnstagramda mesajlar simgesinin yanında igtv simgesi yok bende.daha önce igtv video paylaşımı yapabiliyordum ama artık paylaşamıyorum.lütfen yarıdımcı olursanız sevinirim.

  3. video editleri için Blender uygulaması kullanıyorum ama igtv nin bu düzene uyumlu olmadığını fark ettim 2 gündür blender uygulamasından yaptığım editleri tekrardan apowersoft uygulaması ile çekip igtv ye yollayabiliyordum Ama şu anda göndermeye çalıştığım 2.30 dk videoyu göndermiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz