instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor ise yaşanabilecek sıkıntıları kapsamlıca ele alarak yaşanan problemleri çözüme kavuşturacağız.

İnstagram hesabına gelen yenilikle birlikte artık gözler ”Youtuberlara” çevrildi. Çünkü youtube abone sayılarının olduğu kadar bu platform da da en az bu kadar takipçi kitleleri bulunmaktadır. İnstagram uygulamasına eklenen yeni özellikle video yüklemelerin sonrasında izlenen kitle kapsamında paralarda kazanılmaya başlanacaktır. Normal kullanıcılarında özelliğin merak ettiği bir çok ayarları bulunmaktadır. IGTV alanında kanal oluşturma sonrasında başlanan video yükleme serüveninin ilgi göreceği aşikardır. Bir önceki yazımızda sizlere instagram hesabında kanal oluşturma işlem detaylarını kapsamlıca anlattık. Lakin bir çok kullanıcı kanalının oluşturulamadığını, sorun yaşadıklarını dile getirmektedirler. Kanalın oluşmamasına ilişkin nedenleri kapsamlı ele alarak uygulama içerisinde yaşanan bu sorunu ortadan kaldıracağız.

instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor

İnstagram kanal açamıyorum, instagram kanal açılmıyor, IGTV kanal açılmıyor, IGTV kanalı neden açamıyorum, IGTV kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv hesabında kanal oluşturması sırasında alınan hata içerikleriyle birlikte devamı problemin nasıl giderileceğini detaylandıracağız. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır.

IGTV Kanal açamıyorum

İnstagram’da yenilikler anında kullanıcılarının tamamına gelmemektedir. Yani yavaş yavaş denemeler bazı kişilerde yapılıp sonrasında herkesin telefonlarına gelmektedir. Eğer siz uygulamaya girdiğinizde mesajı ikonunun solunda simge yoksa daha sizin telefonunuza gelmemiştir. Lakin gelmesine rağmen ”Kanal oluştur” seçeneği gelmiyor veya işlemleri sağladıktan sonra kanal oluşmuyorsa bu durumda sizlere durumu aydınlatacağız.

instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum

  • İnstagram hesabınızda video, resim ya da mesaj gönderimi sağlarken dahi internet bağlantısının muhakkak olması gereklidir.
  • Yeni bir özellik olan IGTV’de kanal oluşturma esnasında eğer internet bağlantınız yok ise bu durumda internet bağlantısını kontrol edelim.
  • İnternet ağınızı kontrol ettikten sonra telefonunuzdan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” kısmına girerek ”İnstagram” uygulamasını buluyoruz.
  • Buradan ”Verileri ve ön belleği temizle” ikonlarına tıklayıp instagram uygulamasını telefondan kaldıralım.
  • Sonrasında telefonu kapatıp açtıktan sonra yeniden uygulamayı indirelim.
  • Wi-fi ağının olduğu bir yer de işlem sağlamanız sonrasında sorun giderilmiş olacaktır.
  • Bunun sonrasında sağ tarafta yer alan IGTV simgesine tıklayıp gelen ekranın sağında bulunan ”Ayar” ikonuna tıklıyoruz.
  • Beraberinde ”Kanal oluştur” diyerek ”İleri” ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında kanal oluşmuş olacaktır.

instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor sorunu için ”Kanal oluşturma” esnasında karşılaştığınız sorunları bizlere yorum alanında belirtmeniz halinde işlem ayarlarını sizler için kontrol ederek daha hızlı çözümler sunacağız.

instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum olmuyor, instagram kanal oluşturamıyorum, kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal oluşturamıyorum, instagram ıgtv kanal oluşturamıyorum, ıgtv kanal açamıyorum

1 Yorum

  1. merhaba. Gösterdiğiniz şekilde ig tv ye girip çarka tıkladığımda kanal oluştur ibaresi çıkmıyor. uygulamayı kaldırıp yükledim o da olmuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz