instagram ıgtv görüntüleme sayısını arttırma yada yükseltmek isteyenler için kolay bir yöntemi ele aldık. Böylelikle izlenme oranının artışını gerçekleştirebileceksiniz.

İnstagram hesabına gelen yeni özellik olarak IGTV herkes tarafından oldukça sevilmiş durumdadır. Artık paylaşımlarını 60 saniyeden fazla yapmak isteyen ya da hikayeleri kısa kısa çekmek zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zaman da youtuber ya da takipçi sayısı fazla olan kişiler de de izlenme oranına göre yakın zaman içerisinde para kazanma durumu da gerçekleştirilecektir. IGTV yapılan video paylaşımları hikayede görenler kadar çok olmayınca tüm instagram kullanıcıları üzüntü içerisine girmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi de IGTV’de yapılan paylaşımın reklamını yani kısa bir görsel tanıtımı gibi hikaye alanında paylaşımınız mümkündür. Hikaye bölümüne gelen bağlantı ekle ikonuyla birlikte IGTV’de var olan videonun paylaşımını sağlayarak hikaye alanınızı kontrol eden takipçilerinize videolarınızı izletebilmeniz daha da kolay olacaktır. Şimdi bu işlemi nasıl yapacağınızı, IGTV görüntüleme sayısının nasıl artacağını detaylı bir şekilde sizlerin huzuruna sunacağız.

instagram ıgtv görüntüleme sayısını arttırma

ıgtv izlenme oranı nasıl arttırabilirim?, instagrama bağlantı ekleme, instagram ıgtv izlenmeyi arttırma, ıgtv görüntüleme sayısını arttırma, ıgtv izlenme oranı arttırmak istiyorum. Yeni gelen bu özellikte yapılan video paylaşımların izlenme kat sayısının artması için hikaye alanına bağlantıyı eklemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hikayenize bakan kitle videoyu izlemiş olacak ya da videonun üzerine gelerek tamamen izleyecektir.

IGTV izlenme oranını yükseltme

Bahsedilen işlemlerin sağlanabilmesi için bağlantıyı nasıl hikayeye ekleneceğini bilmeniz gereklidir. Bunun yapılabilmesi için ilgili işlem adımları aşağıda sizlere adım adım paylaşılmıştır. Sizden isteğimiz anlatımımızı tek tek ele almanız olacaktır.

instagram ıgtv görüntüleme sayısını arttırma, ıgtv görüntüleme sayısını çoğaltma, ıgtv izlenme oranını yükseltme, ıgtv izlenme oranını artırma, ıgtv çok izlensin, instagram ıgtv izlenmeyi artırma

  • İnstagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra hikaye alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hikaye bölümünden bir tane sıradan resim ekleyebilirsiniz. Sonrasında üst alanda yer alan kısımda kilit şekline benzer bir ikon göreceksiniz.
  • Buraya tıklıyoruz. Bağlantı ekle demeniz halinde altında yer alan ”IGTV Videosu ekle” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sağlayacağınız işlemler sonrasında IGTV üzerinden yapmış olduğunuz video paylaşımları gözükecektir.
  • Hangisinin izlenmesini ya da hikaye alanına eklenmesini istiyorsanız onu ekleyelim.
  • Ekleme işlemleri sonrasında üst alanda bulunan ”Bitti” kısmına tıklıyoruz.
  • Yapılan ayarlar neticesinde hikaye alanında artık IGTV videonuz görünmeye başlanacak ve hikayeyi kontrol eden herkes sizin IGTV deki videonuzu da izleyecektir.
  • Bu da görüntüleme sayısının artışına sebebiyet verecektir.

instagram ıgtv görüntüleme sayısını arttırma için ayarlarımız bu kadardır. Aklınıza takılan sorular ya da işlemde alınan hataları yorum kısmında belirtmeniz yeterlidir.

instagram ıgtv görüntüleme sayısını arttırma, ıgtv görüntüleme sayısını çoğaltma, ıgtv izlenme oranını yükseltme, ıgtv izlenme oranını artırma, ıgtv çok izlensin, instagram ıgtv izlenmeyi artırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz