Paylaş

instagram ifade bırakma kayboldu bulamıyorum. İnstagram hikaye alanına getirilen özelliklerden biri ifade bırakma artık yok nerede olduğunu merak edenler için yazıyı hazırladık.

Tüm sosyal medya hesaplarında artık hemen hemen bulunan hikaye özelliğinin en çok kullanımı sağlanan uygulaması ise instagram olmuştur. İnstagram yetkilileri de hikaye özelliğinin kullanımı sonrasında bu alanda önemli yeniliklere gitmiştir. Bu yeniliklerin başında ise ifade bırakma çekmektedir. Paylaşılan bir hikayenin güzel olup olmadığına ilişkin beğeniyi yapılan ifade bırakma ile yapabiliyorduk. Ama son zamanlarda instagram kullanıcıları ifade bırakma alanının kaybolduğunu dile getirmeye başlamıştır. Bunun üzerine hikaye de var olan bu özelliğin nereye kaybolduğuna yönelik araştırmalarımızı tamamladık. Bazı kullanıcılar da bu özelliği hiç kullanamadığını ve kendi hesaplarına hiç gelmediğini belirtiyordu. İşte hikaye de var olan ifade bırakma ile ilgili kaybolma nedenlerinin detayları aşağıda kapsamlıca verilmiştir.

instagram ifade bırakma kayboldu bulamıyorum

İnstagram ifade bırakma nerede, instagram ifade bırakma bende kaldırıldı mı?, instagram ifade bırakma bitti mi, instagram ifade neden bırakılmıyor, instagram ifade bırakılması için nereye girmem lazım, instagram ifade bırakma bulamıyorum. İnstagram’da başkalarının hikayelerine artık mesaj gönderimi sağlamaktansa doğrudan ifade bırakıp onu beğendiğimizi ifade yöntemiyle dile getiriyorduk. Ama artık hikaye alanlarına giren kullanıcılar bu yeri bulamadıklarını söylemektedir.

instagram ifade bırakma kayboldu

İnstagram hesaplarında hikaye bırakma alanında önemli yenilikler getirdi. Ancak artık ifade bırakma göremeyen kişilerin üzülmesine gerek bulunmamaktadır. Çünkü bu özellik tüm hesaplardan kaldırılmış durumdadır.

instagram ifade bırakma kayboldu bulamıyorum, instagram ifade bırakamıyorum, instagram ifade bırakma görünmüyor, instagram ifade bırakma kayboldu, instagram ifade bırakma nerede, instagram ifade bırakma yok

Kimilerinin özenle kullandığı ifade bırakma uygulaması takipçisi fazla olan kullanıcılarda sorunlara sebebiyet verebiliyordu. Muhtemel olarak instagram kaldırma sebepleri içerisinde bu da yer almaktadır. Ancak kaldırılan bu özellik herkesin severek kullandığı bir özellik olmasından ötürü kişiler kaldırılmasına üzülmüş durumdadır.

Lakin instagram kaldırdığı bu özelliğin yerine yeni bir özellikle karşımıza gelecektir. Özelliği oldukça aktif kullanan kişiler bu duruma üzülmüş olsalar da yaşanılan sorun tüm genel kullanıcılar için geçerliliğini korumaktadır. instagram ifade bırakma kayboldu bulamıyorum diyenler artık ifade bırakmayı aramayabilir. Çünkü sebep genel olarak kaldırılmasıyla alakalıdır. İyi gezintiler dilerim.

instagram ifade bırakma kayboldu bulamıyorum, instagram ifade bırakamıyorum, instagram ifade bırakma görünmüyor, instagram ifade bırakma kayboldu, instagram ifade bırakma nerede, instagram ifade bırakma yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here