Paylaş

instagram hoş geldin diyor açılmıyor. Karşılaşılan hoş geldin uyarısının giderilmesine yönelik tüm aşamaları inceledik. Hatanın çözülmesi için haberimizi kontrol edebilirsiniz.

Renkli içeriklerin, güncel haberlerin ve komik videoların paylaşıldığı instagram hesabında bazen farklı farklı problemlerle karşılaşabiliyoruz. Hesaba girişte herhangi bir sorun olmamasına karşın uygulama içerisinde gezinti sağlayan kullanıcılar keşfet ve ana sayfa içerisinde ”Hoş geldin” yazısıyla karşılaşmaktadır. Hangi alan kontrol edilirse edilsin sürekli gelen bu hata kullanıcıları da sıkıntıya sokmaktadır. Yani hoş geldin diyerek başka bir sayfaya yönlendirilmemesi akıllara hesabım çalındı mı? sorusunu da getirebilmektedir. Yaşanan bu sıkıntı bazen sunucu bazen de telefon kaynaklı olabiliyor. İnstagram hesabına sadece arkadaşlarımızla konuşmak için değil keşfet alanına paylaşılan eğlenceli videoları izlemek için de giriyoruz. Can sıkıntımızın önüne geçsin diye girdiğimiz alana ulaşamamak o an daha da canımızı sıkabilir. Böyle durumlarda hemen sinir yapıp üzüntü içerisine girmenize gerek yok. Şayet bu yazıyı okuyorsanız zaten konunun ne ile alakalı olduğunu araştırıyorsunuz demektir. Ki bu oldukça güzel bir olaydır. Araştırmalarınıza bir katkımız olur ise ne mutlu bize.

instagram hoş geldin diyor açılmıyor

İnstagram hoş geldin uyarısından başka bir şey çıkmıyor, instagram keşfet alanında hoşgeldin var, instagram hoş geldin ne demek, instagram hoş geldin çıkıyor, instagram açılmama sebebi nedir, instagram girdim ama hoş geldin dışında hiç bir şey yok. Dünya genelinde herkesin giriş sağladığı ve videoların çığ gibi büyüdüğü instagram hesabında oluşan hoş geldin ile ilgili sorunu aşağıdaki adımlarla birlikte giderebilmeniz mümkün olacaktır.

instagram hoş geldin hatası

Yaşadığınız hoş geldin hatası sunucu kaynaklı meydana gelen uyarılardan bir tanesidir. Fakat yeni üyelik oluşturulan hesaplarda da bu bilgilendirme gelebilmektedir. Farklı bir arkadaşınızın telefonundan giriş yaparak onda bu sorunun olup olmadığına bakalım. Genelde sunucu kaynaklı hatalar da siz de hoş geldin diyorsa başka bir arkadaşınız da da farklı bir hata meydana gelmiş olabilir.

  • Telefon değişikliğinde kendi hesabınıza giriş yaptığınız da bu gelmiyorsa bu durumda uygulamayı güncellemeniz gereklidir.
  • Telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyelim.
  • Son olarak sorun bildir üzerinden instagram yetkililerine sorunu bildirerek beklemeniz gerekecektir.
  • Yaşanan bu sıkıntılar yapılan ayarlar neticesinde giderilmiş olacaktır.

instagram hoş geldin diyor açılmıyor, instagram hoşgeldin diyor, instagram hoşgeldin ne demek, instagram açılamıyor, instagram hoş geldin hatası, instagram hoş geldin çıkıyor

Belirtilen işlemler sağlandı ve hala daha instagram hoş geldin diyor açılmıyor problem devam ediyorsa. Biraz beklemenizi tavsiye ederim. Bekleme sonrasında da sorun gitmediyse yoruma bu durumu iletmenizi rica ediyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here