Paylaş

instagram hızlı ifadeler gözükmüyor nerede. İnstagram hesabınızda hızlı ifadeleri bulamıyor ya da sizde çıkmıyor ise nedenine birlikte göz atacağız.

Her yeni gelen özellikle birlikte instagram daha bir hoşumuza gitmeye başlamaktadır. Hikayelere ifade bırakma özelliği kalkarken yerine hızlı ifadelerin gelmesi kullanıcıları oldukça sevindirmiştir. Ancak bazı hesaplarda ”Hızlı ifadeler” alanının gözükmediği hikaye bölümüne giriş yapıldığında mesaj gönder alanına gelinse dahi bu alanın orada çıkmadığı gözlemlenmektedir. Bir çok gelen yeni özelliğin kendi hesaplarında görünmemesi bazı kullanıcıları instagram’ı terk etmeye itmektedir. Gelen hiç bir yeni özelliğin hesaplarınız da gözükmemesinin bir çok sebebi bulunduğunu belirtebiliriz. Öncelikle instagram hesaplarında bir özelliğin fazla kullanılması sonucunda anında engel alırsınız. Ve bu bir sonraki gelecek olan yeniliğe de engel teşkil etmektedir. Son yeniliklerden birisi olarak görünen ”Hızlı ifadeler” sekmesi sizde bulunmuyor ise çözümüne dair bilgileri aktaracağız.

instagram hızlı ifadeler gözükmüyor nerede

İnstagram hızlı ifadeleri bulamıyorum, instagram hızlı ifadeler nerede, instagram hızlı ifadeler bende yok, instagram hızlı ifadeler görünmüyor, instagram hızlı ifadeler çıkmıyor, Paylaşılan hikayeye emojiler göndermenin yeni versiyonu instagram tarafından hesaplara eklenmiştir. Artık emoji gönderimi hikayeyi açınca değil direk olarak kişinin kendisine mesaj olarak gönderilmektedir. Nerede olduğunu ve sizin hesabınız da neden görünmediğine bakalım.

intagram hızlı ifadeler bende yok

İnstagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ”Hızlı ifadeler” alanına hesabın hikaye alanından erişim yapabiliyorsunuz. Buraya da yine arkadaşınızın paylaşım yaptığı hikaye bölümüne girerek mesaj gönder alanına tıkladığınız da erişim sağlayabilmeniz mümkündür.

instagram hızlı ifadeler gözükmüyor nerede, instagram hızlı ifadeler bende yok, instagram hızlı ifadeler nerede, instagram hızlı ifadeler bulamıyorum, instagram hızlı ifadeler görünmüyor, instagram hızlı ifadeler yok

Karşınıza doğrudan ”Hızlı ifadeler” diye bir yer gelecektir. Ama bu alan sizde bulunmuyorsa bu durumda uygulamayı bilgisayardan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirelim. Onun dışında başka bir hesaptan kendi hesabınıza girerek orada olup olmadığını kontrol ediyoruz. Ya da aynı telefonunuzdan başka bir hesaba girerek deneme sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlar neticesinde sorun devam eder ve sizde hala görünmemeye devam ederse telefona gelen güncellemeyi devreye almadığınız için de bu yeni özellik gelmemiş olabilir. Güncellemelerle birlikte sorun devam ederse instagram yetkililerine sorun bildir diyerek yaşanan sorunu iletmeniz de fayda bulunuyor.

Ayrıca takip artırıcı beğeni artırıcı uygulamalar kullandıysanız bilgisayardan instagram hesabına girerek izin verilenler alanından izin verdiğiniz uygulamaları kaldırmanız yeterlidir. instagram hızlı ifadeler gözükmüyor nerede hala daha aklınız da soru işareti varsa yoruma bunu belirtebilirsiniz.

instagram hızlı ifadeler gözükmüyor nerede, instagram hızlı ifadeler bende yok, instagram hızlı ifadeler nerede, instagram hızlı ifadeler bulamıyorum, instagram hızlı ifadeler görünmüyor, instagram hızlı ifadeler yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here