Paylaş

instagram hızlı ifadeler bırakamıyorum. İnstagram ifade bırakmayı hikaye alanında kaldırıp bunun yerine hızlı ifadeleri beraberinde getirmiş durumdadır.

Yakın zaman içerisinde instagram uygulamasında hikayeye ifade bırakma özelliği tüm hesaplardan kaldırıldı. İfade bırakma özelliğini bir çok instagram kullanıcısı beğenerek kullandığı için bu durum ister istemez kullanıcılar da olumsuz etki bıraktı. İnstagram kendini sürekli geliştiren bu platform olduğu için ifade bırakma işlemlerine artık yeni bir çözümü getirdi. Hızlı ifadelerle birlikte yapılan hikaye paylaşımlarına emoji bırakmaya devam edebilirsiniz. Ancak artık hikayeyi paylaşan kişi sizin görsele bıraktığınız emojiyi hikayeye girdiğiniz de değil doğrudan mesaj yoluyla alacaktır. Yani siz emoji bırakmayı denediğiniz andan itibaren hikaye paylaşana otomatik olarak o mesaj gidecektir. Getirilen bu yeni özellik hikayeye ifade bırakamıyorum diyenler için oldukça sevindirici bir durumdur. Peki hızlı ifadeler adı verilen hızlı ifadeleri gönderebilmek için neler yapılması gerekli ona da birlikte bakacağız.

instagram hızlı ifadeler bırakamıyorum

İnstagram hızlı ifadeler, instagram hızlı ifadeler ne oluyor, instagram hikayeye hızlı ifadeler geldi, instagram hızlı ifadeler nasıl kullanılır, instagram hızlı ifade ne anlama geliyor, instagram hikayeye emoji gönderebilir miyim, instagram hızlı ifade gönderirsem ne olur? Diyenler için hazırlanan bu yazımız işinizi fazlasıyla görecek ve sizler de artık hızlı ifade kullanımlarına başlayabileceksiniz.

instagram hızlı ifade bırakma

Hikaye alanında kaldırılan ifade bırakma özelliği bir çok kişiyi üzmüştü. Ama gelen hızlı ifadelerle birlikte yine tekrardan hikayelere emoji bırakabilirsiniz. Fakat gelen yeni özellik diğerine oranla daha farklı ilerlemektedir. Eskiden hikayeye emoji bırakıldığında hikayeye girince görülüyordu. Ama artık doğrudan o kişiye mesaj olarak gönderilmektedir. İstediğiniz emojiyi kendinize bağlı olacak şekilde gönderebilirsiniz.

instagram hızlı ifadeler bırakamıyorum, instagram hızlı ifadeler, hızlı ifadeler, instagram hikayeye ifade bırakılmıyor, instagram hızlı ifade bırakma, instagram hikayeye emoji yollama

  • İnstagram hesabımıza giriş işlemi sağlayıp ardından hikaye paylaşan kişinin hikaye alanına tıklıyoruz.
  • Burada yine hızlı ifadeler diye bir seçenek göremezsiniz.
  • Ama o kişiye hikaye alanında mesaj gönder dediğiniz de ”Hızlı ifadeler” diye bir seçenek belirecektir.
  • Hızlı ifadeler butonuna tıkladığınız da emojiler hikayeyi paylaşan kişiye mesaj olarak gönderilecektir.
  • Mesajı gören kişide verdiğiniz tepkiye bağlı olacak şekilde hareket edecektir.

instagram hızlı ifadeler bırakamıyorum diyenlere özel hazırlamış olduğumuz yazımızı işleme almanız halinde artık sizlerde özellikten sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

instagram hızlı ifadeler bırakamıyorum, instagram hızlı ifadeler, hızlı ifadeler, instagram hikayeye ifade bırakılmıyor, instagram hızlı ifade bırakma, instagram hikayeye emoji yollama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here