Paylaş

instagram hikayeyi birine gizleme görmesin. Paylaşılan hikayeyi belirlediğim kişi görmesin diyorsanız hikaye alanında yapılması gereken ayarları anlatacağız.

İnstagram artık sadece telefonlarımızın değil hayatımızın bir parçası haline gelen uygulamalardan biri olmuştur. Özellikle son dönemlerde getirdiği yenilikler ile artık kullanıcılarının göz bebeği haline gelmiştir. Durum yani hikaye özelliğinin en çok kullanılan platformlarından birisi olan uygulama içerisinde bu alana getirilen yenilikler de hayli fazladır. Hikayeyi daha önceleri de istenilen kişilere gizleme işlemi sağlayabiliyorduk. Ancak artık paylaşılan bir hikayeyi görmesini istemediğiniz kişiyi hikayenizi görülen kısmından gizleme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Herkese gizli olarak değilde tek bir kişiye özel olarak gizleme işlemlerini yapmak için hangi adımların izlenmesi gerektiğine birlikte bakacağız. Gerçekleştirilen işlemlerle birlikte bundan sonra sizin belirlediğini o kişi hikaye alanında yapılan paylaşım göremeyecektir. Ayarlar için lazım olanlar ise makale içerisinde detaylıca belirteceğiz.

instagram hikayeyi birine gizleme görmesin

İnstagram hikayemi birine gizleme, instagram hikayemi belirlediğim kişi görmesin, instagram hikayemi görmesini istemiyorum, instagram hikayemi şu kişi görmesin, instagram hikayemi tek bir kişiye gizlemek istiyorum. İnstagram’da paylaşım sağladığınız bir durumun sadece bir kaç kişi hariç herkese görülmesini istiyorsanız o kişilere hikayeyi gizleme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Kişi belirleme işlemlerini kendiniz yapabiliyorsunuz. Nereden yapılacağını ise aşağıda detaylıca belirteceğiz.

instagram hikayemi belirlediğim kişi görmesin

İnstagram hikayelerini toplu olarak gizleme işlemlerinin nasıl yapıldığını daha öncesinde hazırlanan makalelerle birlikte sizlere sunumunu gerçekleştirmiştik. Bu yazımızda ise hikayenizi gören birine o hikayeyi gizleme işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

instagram hikayeyi birine gizleme görmesin, instagram hikaye ayarları, instagram hikayemi birine gizleme, instagram hikayemi belirlediğim kişi görmesin, instagram birine hikaye gizleme, instagram tek kişiye hikaye gizleme

İlk olarak instagram uygulamasına erişim işlemlerini sağladıktan sonra hikaye alanın da hikayemizi paylaşalım. Hikayeyi paylaştıktan sonra aradan biraz zaman geçsin. Ve ardından hikayeyi görenlerin üzerine gelelim. Hikayeyi görenler arasında konuşmadığınız ya da o paylaşımı görmesini istemediğiniz biri varsa artık gönderiyi görmüş olacaktır. Ama hikayeyi tekrar görememesi için yanında var olan (…) üç noktalı bölüme tıklıyoruz. Sonrasında ise belirlediğiniz kişiye hikayeyi gizle seçeneği gelecektir.

Hikayeyi gizle dedikten sonra hikaye gizleme işlemi tek bir kişi üzerinden ele alınmış olacaktır. instagram hikayeyi birine gizleme görmesin ile alakalı işlemlerimizi tamamladık. Umarım faydalı olmuştur.

instagram hikayeyi birine gizleme görmesin, instagram hikaye ayarları, instagram hikayemi birine gizleme, instagram hikayemi belirlediğim kişi görmesin, instagram birine hikaye gizleme, instagram tek kişiye hikaye gizleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here