Paylaş

instagram hikayeye yukarı kaydırma ekleme. İnstagram hesabında bazı hikayeye link verme ya da daha fazlasını gör koymak için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

İnstagram uygulaması içerisinde gezinti sağladığımız sıra da bazı kullanıcılarının hesaplarında ki hikayelere baktığınız da yukarı kaydırın izleyin demektedir. Ekranı yukarıya kaydırdığınız da ise youtube kanalına ya da o kişinin vermiş olduğu link alanına giriş sağlamaktasınız. Bu durum o kişinin vermiş olduğu link doğrultusunda paylaşım sağladığı videonun izlenme oranını artırmaktadır. Tabii bunu kendi hikayelerinde paylaşmak isteyen bir çok kullanıcının da olduğunu söylemek aşikardır. Eğer siz de bir site ya da youtuber iseniz bu durum oldukça işinizi görecektir. Ancak yukarı kaydırma işlemleri ile ilgili olarak hikaye alanında böyle bir alanı nerede bulabileceği kimse tarafından bilinmemektedir. Bazı kullanıcılar ise hikayeye link verme işlemlerini yapamadıklarını böyle bir alanın olmadığını, nasıl link ekleyip yukarı kaydırma yaptırabileceğini öğrenmek istemektedir. Akıllar da soru işareti bırakan bu durumun incelemelerini en ince detaylarına kadar araştırarak sizlerin huzuruna sunacağız.

instagram hikayeye yukarı kaydırma ekleme

İnstagram hikayesinde yukarı kaydır ekleme, instagram hikayeye link koyma, instagram hikayeme link vermek istiyorum, instagram hikayeme yukarı kaydırma eklemek için ne yapmalıyım, instagram hikayeye daha fazlasını gör eklemek istiyorum, instagram hikayeme youtube bağlantısı eklemek istiyorum. İnstagram hesabında bir çok youtuber bulunmaktadır. Ve bu ciddi oranda takipçi kitlesinin var oluşundan ötürü de paylaştıkları videoların daha fazla izlenim alabilmesi için instagram hikaye kısmına link verilmektedir. Bunları kendi hikayesinde sağlamak isteyen kullanıcılar ise işlemlerin nereden yapıldığını merak etmektedir.

instagram hikayeye yukarı kaydırma koyamıyorum

Merakınıza konu olmuş olan hikayeye yukarı kaydırma linkini koyma işlemleri ile ilgili sizlere bir kaç bilgilendirme aktaracağız. Öncelikle bu linki verebilmeniz için o ülkenin tanınmış bir yüzü ya da kurumsal bir hesabınızın var olması gereklidir.

instagram hikayeye yukarı kaydırma ekleme, instagram yukarı kaydırma, instagram hikayeye link koyma, instagram daha fazlasını gör ekleme, instagram hikayeye yukarı kaydırma koyamıyorum, instagram yukarı kaydırma eklenmiyor

Sizler de muhakkak dikkat etmişsinizdir. Link paylaşımı sağlayan ya da yukarı kaydırıp videoyu izleyebilirsiniz. Diyen hesapların tamamında ”Mavi tık” işareti vardır. Bu işaret o hesabın instagram tarafından onaylandığına işaret etmektedir. Onaylanmış olan bir hesap için link verilme yetkisi de anın da gelmektedir.

Bundan dolayı sizler sadece biyografi kısmına link verme ile sınırlı bırakılıyorsunuz. Biyografi kısmının haricinde başka hiç bir alana link veremiyorsunuz. Yani hikaye kısmında yok yere bağlantı eklemeye ya da link çalışmaya uğraşıp zaman kaybetmenize gerek bulunmamaktadır.

Hesabınızın onaylanabilmesi için de o ülkenin fenomeni ya da tanınan bir yüzü olmalısınız ki instagram size ”Mavi tik” versin. Bu işlemleri sağladıktan sonra sizler de link ekleme işlemlerini sağlayabilir yukarı kaydırarak izleyebilirsiniz yazısını koyabilirsiniz.

instagram hikayeye yukarı kaydırma ekleme işlemleri için var olan ön bilgilendirmeleri yazı içerisinde paylaşmış bulunuyoruz var sa bir eklemek istediğiniz yorumda paylaşırsanız memnun oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here