Paylaş

instagram hikayeye yaprak dökümleri ekleme. İnstagram hikayelerinde yaprak filtresi ya da yaprak efektini koyabilmeniz için izlenecek yolları sizlere sunduk.

İnstagram hesaplarında artık normal paylaşımlardan çok hikaye paylaşımları ön plana alınmaktadır. Bir çok fenomen dahi hikayelerine anlık gönderiler eklemektedir. Tabi bizler de uygulama içerisinde hemen hemen her gün hikaye paylaşımı sağlamaktayız. Son dönemlerde ise hikaye alanlarında yaprak dökümlü paylaşımların olduğunu sizler de görmüşsünüzdür. Bazı kullanıcılar bu özelliğin sadece instagram uygulamasında fenomen olan kişilere özel olduğunu düşünmektedir. Halbuki böyle bir durum söz konusu değil. İnstagram hikaye alanında sadece link paylaşımı özel olarak vermektedir. Diğer gelen eklenti ve özellikleri sizler de kullanabilirsiniz. Tek bir sorun var bu özelliklerin hangi alanda olduğunu bilmeniz gereklidir. Sizlerin hikayeleriniz de yaprak dökümlü bir şekilde hikaye paylaşımı sağlayabilmeniz için durumu inceledik. Hikaye alanında bu özelliğin nerede olduğuna baktık. Birlikte gerçekleştirilecek ayarlarımızla birlikte artık sizler de hikaye gönderilerine yaprak dökümlü paylaşımlar ekleyebilirsiniz.

instagram hikayeye yaprak dökümleri ekleme

İnstagram yaprak dökümleri, instagram hikayeme yaprak dökümleri nasıl koyulur?, instagram hikayeye yaprak dökümleri eklemek istiyorum, instagram yaprak dökümü efekti, instagram hikayeye yaprak dökümü filtresi koyma, instagram yaprak dökümleri gelsin. Hesabınız da gezinti sağlamış olduğunuz sırada hikaye kısmında yaprak dökümlü üzüntülü bir paylaşım sağlanmaktadır. Bu oldukça eğlenceli filtrenin tarafınızdan da eklenebilmesi mümkündür. Yazı içeriğimizle birlikte bu işlemin sizler tarafından yapılması artık sağlanabilir.

instagram hikayeme yaprak dökümü koyma

Hesap içerisinde sizlerinde hikayenize herkesin eklediği özellikleri yani efekt ve filtreleri ekleyebilirsiniz. Yaprak dökümlü efektinin hikaye alanında nasıl ekleneceğini ise yazı içerimizde konu aldık.

  1. Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra hikaye alanına geliyoruz.
  2. Hikayeyi paylaşmadan önce kamera ikonun altında Superzoom ikonunu göreceksiniz.
  3. Superzoom üzerine geldikten sonra işlem bitmiş değil.
  4. Daha sonrasında üst tarafta bilgiler yer alacaktır.
  5. Asık surat işaretli ikon göreceksiniz. Buna uzun süre basılı tutarak video çekmeye başladığınız da artık yaprak dökümleri hikayenizde yerini almış olacaktır.
  6. Genellikle üzülen işareti olarak bilinmekte ve arkaya efekt eklediğiniz de inanılmaz bir görüntü kalitesini de sizlere sunmaktadır.

instagram hikayeye yaprak dökümleri ekleme ayarlarımızla ilgili nasıl eklendiğini belirttik. Varsa aklınıza takılan bir soru işareti bizlere yorumda belirtebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here