Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme ve koyma ayarlarınızı nereden sağlayacağınızı konu almış bulunuyoruz.

Sosyal meydanın en gözde uygulamalarından birisi olan instagram uygulamasına sürekli yenilikler dahil edilmektedir. Hikaye özelliğinin en çok tercih edildiği uygulamalardan birisi de tartışmasız instagram uygulamasıdır. Bu nedenle hikaye alanına sürekli farklı özellikler dahil edilmektedir. instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme ve koyma istiyorsanız eğer bunun nasıl sağlanacağına birlikte bakacağız.

Aslında yeniliklerin bir çoğunu bir çok kullanıcı takip ettiği kişilerden öğrenebilmektedir. Hikaye bölümünde gezerken bir başkasının bu çıkartmayı eklediğini gördüğünüz de hemen ben de eklemeyip diyerek hikayenize bu özelliği eklemek isteyebilirsiniz. Arama sırasında bize ulaştıysanız eğer ayarları gerek yazılı gerekse de görsel olarak size sunacağız.

instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme ve koyma

instagram hikayeye selfie çıkartması

instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme işlemleriniz için yapacağınız işlem oldukça basittir. İlk olarak instagram hesabınızın içerisine giriş gerçekleştirin. Uygulamaya giriş gerçekleştirmenizle birlikte eklemek istediğiniz hikayeyi çekin ya da galerinizden ekleyin. Tabi ileri demeden önce beklemeniz gereklidir.

Hikaye alanının üst tarafında bulunan gülen suratlı bir dikdörtgen şeklinde buton göreceksiniz. Onun üzerine dokunun. Buraya dokunmanızla beraber gelecek olan seçeneklerin arasında ‘’SELFIE’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklayıp ayarlarınıza devam edin.

SELFIE alanına tıklamanızla birlikte gelen ekranda yuvarlak bir bağlantı onun içerisinde de kameranızın açıldığını görmüş olacaksınız. Burada selfie çekip hikayenize eklemek için bitir demeniz yeterliliğini koruyacaktır. Yapacağınız bu ayarlar neticesinde sorun giderilmiş ve çözüm sağlanmış olacaktır. Bu hususta siz çıkartmayı ekliyor olmanıza rağmen hikayenize çıkartma eklenmiyorsa sebebi farklıdır. Sebebin nedenini de aşağıda sizinle paylaşıyor olacağız.

instagram hikayeye selfie çıkartması koyma

instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme

instagram hikayeye selfie çıkartması koyma ayarlarını yaptınız ancak ekleme işlemi başarısız oluyor ise internet bağlantınızdan ötürü bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantınızı gözden geçirerek deneme sağlamalısınız. Wifiden bağlıysanız eğer mobile, mobilden bağlıysanız da wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin.

Yapılan bu işlem aşamaları sonucunda yine eklemek işlemleri başarısız olur ise cihazınızdan instagram uygulamasının kaldırarak yeniden yüklemeyi deneyin. Sağlayacağınız bu işlem aşamaları sonucunda sorununuzun giderilmiş olması gerekiyor. Uygulama için farklı sormak veya merak ettiğiniz bir husus olur ise bize yorumdan bildirebilirsiniz.

instagram hikayeye selfie çıkartması ekleme ve koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here