Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda instagram hikayeye müzik ekleme şarkı koyma işlemlerinizi nasıl ve nereden yapacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.

İnstagram hesabınızda gezinti yaptığınız sırada artık hikaye alanında müzik paylaşan kişilerin fazlalaştığını görmüşsünüzdür. Her hikayesinde şarkı paylaşanları gördükçe eminim sizde özellikten nasıl yararlanacağınızı merak ediyorsunuzdur. instagram hikayeye müzik ekleme şarkı koyma işlemlerinin nereden yapıldığını tek tek sunarak sizlerin de artık hikayelerine eklemelerinizi bu doğrultuda gerçekleştireceğiz.

 • İnstagram hikaye alanına getirdiği yenilikleri sürekli olarak fazlalaştırmaktadır.
 • Sosyal medya da hikaye özelliğinin en çok kullanıldığı platformlardan birisi tartışmasız olarak instagram uygulaması diyebiliriz.
 • Şimdi konuyu daha fazla uzatmadan bu işlemden nasıl yararlanacağınıza geçelim.

instagram hikayeye müzik ekleme şarkı koyma

instagram şarkı koyamıyorum

instagram şarkı koyamıyorum diye üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Artık sizlerde durum alanınıza istediğiniz şarkıyı anında koyabileceksiniz. Bunun için izlemeniz gereken yolların detay bilgilendirmesi aşağıdaki gibidir;

 • İnstagram uygulamanızın içerisine girişinizi gerçekleştirin.
 • Uygulamaya girişinizi yaptıktan sonra üst alanda bulunan hikaye kısmına girip eklemek istediğiniz resmi bu alana ekleyin.
 • Durumunuzu paylaşmadan önce yine üst kısımda yer alan dikdörtgen şeklindeki gülen surat bölümüne tıklayın.
 • Açılan ekranda ‘’MÜZİK’’ seçeneğini göreceksiniz.
 • Müzik seçeneğinin üzerine dokunun.
 • Yapmış olduğunuz bu işlem sonucunda eklemek istediğiniz şarkıyı bu alana ekleyin.
 • Şarkıyı ekliyor olmanıza karşı ekleme işlemleri devreye alınmıyorsa bunun nedenleri de birlikte kontrol edeceğiz.

instagram müzik ekleyemiyorum

instagram müzik ekleyemiyorum

instagram müzik ekleyemiyorum sorunu tüm bu işlemlere rağmen devam ediyorsa farklı hata alıyor olabilirsiniz. Arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatıp bu işlemi tekrar deneyin. Sorun düzelmezse instagram uygulamanızın giriş bilgilerinizi biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.

Son olarak instagram yetkililerine bir şey çalışmıyor alanından bu sorunu bildirmeniz gerekiyor. İnstagram sorun iletisi yaptığınızda da problem giderilmiyorsa eğer Android telefon kullanıyorsanız sırasıyla;

 • Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Verileri temizle ve ön belleği sil diyelim.

Silme işlemleri ardından artık tekrardan uygulamanıza giriş gerçekleştirerek aynı işlemleri tekrar edin. Ben bu işlemlerin tamamını yaptım ama hala daha sorun devam ediyor diyorsanız bunu bize yorum kısmından bildirebilirsiniz. Sizin için instagrama gelen bütün yenilikleri anında sunmaktayız. İyi gezintiler.

instagram hikayeye muzik ekleme sarki koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here