instagram hikayeye link bağlantı ekleyemiyorum bu sorun nasıl giderilir? Çözümü nedir? Hepsini haberimizde anlatacağız. İnstagram durumuma bağlantı veremiyorum, yukarı kaydırma yaparak bir link veremiyorum nasıl yapabilirim? Sorusunun cevabı makalemizde yer almaktadır.

Dünyanın en çok giriş sağlanan sosyal medya uygulamalarından birisi olan instagram uygulaması her geçen gün kendini yenilemektedir. Hikaye özelliği çok sık kullanıldığından ötürü genelikle, getirdiği güncellemelerin tamamının hikayelerle bağlantılı olduğu gözlemlenmektedir. Bilindiği üzere hikayeye anımızı 24 saatliğine koyabiliyoruz ya da 20 saniyelik video paylaşımları ekleyebiliyor, aynı zaman da hikaye alanında canlı yayın yaparak o an sizi takip eden kişilerin sizi izlemesine imkan sağlayabiliyorsunuz. Bunların yanına ek olarak profilinize, yaptığınız paylaşıma ise link verebiliyorsunuz. Ancak ünlü isimlerde görmüş olduğunuz yukarı kaydırın uyarısı sonrasında yukarı kaydırdığınızda youtube kanalına yönlendirme işlemi ise bağlantı yani link vermektir. Bu işlemin nasıl sağlandığının ise önemi büyüktür. Sizler bunu ekleyebileceğiniz bir yerin olmadığını tarafımıza ilettiğiniz için konunun araştırmasını yaparak anlatımını gerçekleştireceğiz.

instagram hikayeye link bağlantı ekleyemiyorum

instagram hikayeye link bağlantı ekleyemiyorum, hikayeye link ekleyemiyorum, link ekleme, instagram hikayeye link verme, instagramda link nasıl paylaşılır, instagram hikayeye nasıl link eklenir, instagram yukarı kaydırma yapamıyorum, instagram hikayeye youtube linki nasıl verilir diye aklınıza gelen bu sorunların yanıt bulması ve buna bağlı olacak şekilde işlemlerin çözüm sağlanabilmesi için yapılacak işlem ayarları aşağıda yer almaktadır.

İnstagram hikayeye link verme

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmem de fayda bulunmaktadır. Profilde ve normal resim, video paylaşımlarınız da link verebiliyorsunuz. Fakat hikayeye linkler henüz daha tüm hesaplara aktif edilmiş durumda değildir.

Yani bu ne anlama geliyor, öncelikle instagram bu özelliği şuan onaylamış hesaplara aktif etmiş durumdadır. Mavi tik almış tüm instagram kullanıcıları hikaye alanlarında youtube linkleri ya da başka bağlantı paylaşımlarında bulunabilirler.

Lakin eğer instagram hesabınız onaylı değilse bu durum şuan için sizler adına uygun görünmemektedir. Ancak ilerleyen dönemlerde instagram getireceği bir yenilik ile birlikte tüm kullanıcılara özelliği aktif edebilir.

İnstagram yukarı kaydırma

Onaylı hesapların hikaye alanlarında rastlamış olduğunuz bu özelliğin şuan için sadece onaylı hesaplarda aktif olduğunu belirtmiştik. Yukarı kaydırma dediği alan ile birlikte verilen linkteki bağlantıya doğrudan yönlendiriliyorsunuz.

Ancak hemen üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Getirilecek olan bir güncelleme ile birlikte instagram bu özelliği tüm kullanıcılara aktif hale getirecektir. Yakın zaman içerisinde beklenen yeniliği beklemenizden başka yol bulunmamaktadır.

instagram hikayeye link bağlantı ekleyemiyorum ile alakalı makalemizi umarım faydalı bulmuşsunuzdur. Aklınıza takılan soruları yorum alanında bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır.

instagram hikayeye link bağlantı ekleyemiyorum, hikayeye link ekleyemiyorum, link ekleme, instagram hikayeye link verme, instagramda link nasıl paylaşılır, instagram hikayeye nasıl link eklenir, instagram yukarı kaydırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz