Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hikayeye kim daha ekleme oynama işlemlerinizi nasıl sağlayacağınızı anlatacağız.

İnstagram uygulamasında hikaye alanına olan ilginin çok fazla olduğunu daha öncesinde yayınladığımız yazılarımızda belirtmiştik. Hal böyle olunca da instagram yetkilileri de bu alana getirmiş olduğu özellikleri arttırmaktadır. instagram hikayeye kim daha ekleme oynama istiyor ve bunu yapamıyorsanız ayarlarınızı birlikte kontrol edeceğiz.

  • Öncelikle özellik bir efekt şeklinde hesaplara dahil edilmiştir.
  • Ülkemizde şuanda ünlülerin aktif olarak kullanmakta olduğu efekti hesabınızda bulamıyorsanız ise onunla ilgili de bilgi vereceğiz.

instagram hikayeye kim daha ekleme oynama

instagram kim daha oynama

instagram hikayeye kim daha ekleme işlemleriniz için ilk olarak bu oyunu oynayan birini bulmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Oyunu oynayan kişiyi gördüğünüzde ise yukarıda bulunan ‘’Kim daha’’ yazısına tıklayın.

Bu yazıya tıkladığınızda direk olarak o efektin olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Oraya yönlendirildiğinde efekti kendinize kaydetmeniz ile birlikte artık oyunu sizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Hikaye kısmına dokunduğunuz taktirde oyun gelen ekranın altında kendisine yer edinecektir. Oyunun üzerine tıklamanız ile birlikte artık oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tek kişilik oynanan bir oyun olmadığından ötürü iki kişilik oynanmaktadır.

Yani en yakın gördüğünüz biriyle bu oyunu oynamanız durumunda daha çok güleceğinizi söylemekte yarar bulunmaktadır. Kim daha çok paragöz?, Kim daha çalışkan gibi soruların sorulduğu oyunda iki kişinin aynı cevabı vermesi yeterli olmaktadır. Doğru cevaplarda yeşile dönerken yanlış cevaplar ise anında kırmızıya dönüşmektedir.

instagram kim daha oynama

instagram hikayeye kim daha ekleme oynama

instagram kim daha oynama yöntemlerini yukarıdaki gibi işleme alabilirsiniz. Oyun esnasında problem yaşar ya da sorun oluşursa bunu bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Oyunun efekt olarak nasıl ekleneceğini de yine sizlere bildirmiş bulunuyoruz.

Oyunun doğruyu ya da yanlışı tespit edebilmesi için kafalarınızın sağa ya da sola doğru tam olması gereklidir. Bu oyunu sadece ünlüler ya da mavi tik almış hesaplar oynamamaktadır. Özellik herkese aktif durumdadır. Sadece nerede ve nasıl işlem yapacağınızı bilemediğinizden ötürü oynayamıyor olabilirsiniz.

Kim daha özelliği için sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz farklı bir husus olur ise eğer bize bunu yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here