instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyor benim telefonumda bu özellik yok diyorsanız artık çözüm haberimiz bulunmaktadır.

İnstagram’ın hikaye özelliğinin tüm kitle tarafından beğenilmesi ve aktif olarak kullanılmasından sonra özellik üzerinde yeniliklere gittiğini belirtmiştir. Her gelen yeni bir özellikle birlikte instagram hikaye alanına muhakkak farklı bir özellik daha getirmektedir. Bu özelliklerinden son geleni ise artık yapılan hikaye paylaşımlarına surat ifadesi gönderebileceksiniz. Evet yanlış duymadınız hikayeye yorum yapmadan sadece ifade bırakması sağlayabiliyorsunuz. Hikayeyi paylaşan kişi hikayesine girdiğinde sizin gönderim sağladığınız surat ifadesini otomatik olarak görmüş olacaktır. Bazı kullanıcı kitlesinde bu durum gözükmediğinden dolayı haberdar dahi değildir. İşte bu habersizliğin önüne geçebilmek ve artık sizlerinde yapılan hikayelere ifade bırakma işlemini sağlayabilmeniz için incelemelerimizi sağladık. Arkadaşlarınızın hikayesine baktığınız da sağ alt kısımda güler yüzlü surat işareti gözükmüyor ise bu durumda kontrol etmeniz gereken yerleri söyleyeceğiz. Bunun sonrasında hala daha sorun yaşıyorsanız o durumda da yapılması gerekenleri detaylandıracağız. Hadi başlayalım.

instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyor

instagram hikayesine beğeni gönderme, instagram hikayesine emoji bırakma, instagram hikayesine emoji bırakma ikonu gözükmüyor, instagram hikayede ifade bırakma gözükmüyor. İnstagram hesabında bir çok gelen yenilik sizin telefonunuzda eğer gözükmüyorsa bununla alakalı olarak ilgili incelemeleri gerçekleştirdik. Sağlanan kontroller neticesinde yapacağımız ayarlarla birlikte sorununuzu çözüme kavuşturmuş olacağız.

instagram özellik gözükmüyor

İnstagram hikayelerine artık beğeni gönderimi sağlayabiliyorsunuz. Tabi sizin instagram hesabınıza eğer özellikler geç geliyor ise bu durumdan haberdar olmanız kuvvet ve muhtemeldir. Biz de size ilk olarak özelliğin nasıl kullanılacağını daha sonrasında ise sorunun nasıl giderileceğini anlatacağız.

 • İlk olarak hikayeyi paylaşan kişinin hikayesine tıklayın.
 • Ardından hemen sol alt köşede gülen suratlı bir yüz göreceksiniz.
 • Buraya tıkladıktan sonra emojiler gelecek. Dilediğinizi oraya gönderebilirsiniz.
 • Siz bu alan gözükmüyor ise aşağıdaki işlemleri uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyo, instagram özellik yok, instagram özellik gözükmüyor, instagram hikayeye emoji bırakamıyorum, instagram hikayede emoji gözükmüyor, instagram ifade ekleme gözükmüyor

instagram hikayeye ifade ekleme gözükmüyor

İnstagrama gelen bir özellik sizin telefonunuza geç geliyor ise bu durumda uygulamanın güncel olması gerekiyor.

 • İnstagram uygulamasını telefondan kaldırıp daha sonrasında yeniden yükleyelim.
 • Daha sonra telefonu kapatıp yeniden açıyoruz.
 • Yapılan işlemler sonrasında aynı özelliği farklı bir hesapta kendi telefonunuzda deneyin.
 • Eğer çıkıyorsa sorun telefonsal değil size instagram kısa süreli engel vermiştir.
 • Şayet böyle bir durum yok ise bu durumda ”Sorun bildirisi” sağlamanız gerekmektedir.
 • Yapılan sorun bildirisi sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyor problemine istinaden işlemler gerçekleştirilmiştir.


instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyo, instagram özellik yok, instagram özellik gözükmüyor, instagram hikayeye emoji bırakamıyorum, instagram hikayede emoji gözükmüyor, instagram ifade ekleme gözükmüyor
instagram hikayeye ifade bırakma gözükmüyo, instagram özellik yok, instagram özellik gözükmüyor, instagram hikayeye emoji bırakamıyorum, instagram hikayede emoji gözükmüyor, instagram ifade ekleme gözükmüyor

 

14 YORUMLAR

   • Merhaba,
    Evet hikayelerimin ve başkalarının hikayelerinin altında ifade bırakma özelliği çıkmıyor. İnstagram sürümüm güncel aynı telefondan başka bir hesapta çıkıyor kendi hesabımda çıkmıyor. Hesabımı başka telefondan açtım sorun hala devam etti.

    • Merhaba Tuğçe hanım,

     Bu durumda bahsedilen hesap ile ilgili geçici bir kısıtlama gelmiş durumdadır. İnstagram’ın bir özelliğinin fazla kullanılması devamında ikinci bir yeniliğin geç gelmesiyle alakladır.

     Yapmanız gereken ise sorun bildirisi iletmektedir.

 1. İyi günler telefonumda gif , anket , soru cevap gibi şeyler çıkmıyor instagram en son güncellemesine baktım hepsi normal ama çıkmıyor sebebini öğrene bilir miyim mümkünse ?

  • Daha öncesinde instagram’ın bir özelliğini fazla kullandınız mı?

   Bunun haricinde telefonunuzdan başka bir hesaba giriş sağladınızda aynı sorun devam ediyor mu? yoksa sizin hesabınızda mı var bunları test etmeniz gerekiyor.

   Son olarak sorun bildirisi gerçekleştirerek instagram tarafından yanıt gelmesi beklenmesi gerekiyor.

 2. instagrama sorun bildirdim ama sorunum çözüme kavuşmadı. Hikayelere ifade bırakamıyorum. Başka bir hesaptan giriş yaptım o hesapta bir sorun yok. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

 3. ya kardeşim kusura bakma da hiç yardımcı olamadın telefonda sıkıntı yok diyoruz diğer hesaptan girince oluyo ama sadece benim hesabımda olmuyo

  • Merhaba Mehmet bey,

   O halde şuanda sizin hesabınızla alakalı bir sıkıntı olmasından dolayı bir özelliği olduğundan fazla kullandığınız için geçiçi olarak engel almış durumdasınız.
   Yani instagram ile ilgili yapılması gerekenleri sizlere sunuyoruz. Çözüm adımları belli. Bu adımlar sonrasında sorun devam ediyorsa şayet sorun bildirisi yaparak beklemeniz gereklidir. Başka hesaptan oluyor sizde olmuyorsa sizin hesabınız ile alakalı sorun olmasından ötürü sorun bildirisi işinizi görecektir.

 4. onur bey merhaba arkadaşım bana storime hızlıi fade gönderemediğini söyledi diğer başka bi arkadaşıma sordum oda aynısını söyledi sorun nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz