Paylaş

instagram hikayeye gün ekleyemiyorum. Hesabınızda gezinti sağladığınız da hikaye alanına gün koyan kişileri görebilirsiniz. Gün eklemenin nasıl olduğunu birlikte inceleyeceğiz.

Dünya genelinde en çok giriş yapılan ve kullanıcısının en fazla artış görmüş olduğu platformlardan bir tanesi hiç tartışmasız instagram uygulamasıdır. Video ve resim paylaşım merkezi olarak hayatımıza giren daha sonrasında gelen yeniliklerle birlikte mesajlaşma uygulaması olarak da kullanım yaptığımız uygulama da her geçen gün farklı bir özellik gelmemektedir. Özelliklerin sürekli olarak gelmesi kullanıcıların daha fazla zaman geçirmesine imkan sağlamaktadır. Örneğin durum özelliğinin en aktif ve en çok sevilen uygulamalarından birisi de yine instagram’dır. Uygulamaya gelen her bir yenilikle beraber hikaye alanında da farklı bir yenilik getirilmektedir. Bu yenilikler geldikçe bizler de sizlere nasıl kullanım yapacağınıza ilişkin bilgilendirmeler vermekteyiz. Eminim sizler de hikaye alanında gezinti sağladığınız sırada arkadaşlarınızın o gün hangi gün ise bunu renkli ve güzel bir şekilde yazdığını görmüşsünüzdür. Aslında bu hikaye kısmında otomatik olarak duran bir alandır. Peki ben nasıl hikayeme koyabilirim diye düşünüyorsanız onu da hazırlamış olduğumuz yazımızın içerisinde bakabilirsiniz.

instagram hikayeye gün ekleyemiyorum

İnstagram hikayeme nasıl gün ekleyebilirim, instagram hikayeye gün ekleme nasıl yapılır, instagram hikayeye gün ekleme, instagram hikayeye gün koyma, instagram hikayeme gün koyamıyorum, instagram hikayeye gün nereden eklenir. Şeklinde gelen bilgilerin sonuçsuz kalmaması adına girdiğimiz araştırmaları gerek görsel gerekse de yazılı bir şekilde sizlere paylaşımını sağlayacağız.

instagram hikayeye gün koyma

Hikaye alanına bir paylaşım sağladığınız da aynı zamanda o günün sizin için bir ayrı önemi varsa günü de eklemek için yapmanız gereken aşamaları aşağıda maddeler halinde sizlere sunacağız.

instagram hikayeye gün ekleyemiyorum , instagram hikayeye gün ekleme, instagram gün nasıl eklenir, instagram duruma gün koyma, instagram hikayeye gün eklenmiyor, instagram hikayeye gün koyamıyorum

  • İnstagram hesabımıza giriş yaptıktan sonra hikaye alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında takipçilerimizin görmesini istediğiniz resmi ya da videoyu hikaye alanına ekliyoruz.
  • Tamam dedikten sonra üst alanda güler yüzlü dik dörtgen şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Bu alana tıkladığınız da karşınıza simgelerin olduğu bir ekran gelecektir.
  • Gelen ekranda ‘’Gün’’ hangi gün ise Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olacak şekilde büyük bir yazı ile yazması gerekiyor.
  • Onun üzerine tıklamanız halinde hikayenize eklenecek ve ileri demeniz halinde hikaye bu şekilde paylaşılacaktır.
  • Şayet bu yapılan işlem sonrasında bir sorun olursa internet bağlantısını kontrol ederek uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz sorunu girecektir.

İnstagram hikayeye gün ekleyemiyorum diyen kullanıcılara özel yazımızı hazırladık. Haricinde dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz iphone titreşimi kapatma kapanmıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

instagram hikayeye gün ekleyemiyorum , instagram hikayeye gün ekleme, instagram gün nasıl eklenir, instagram duruma gün koyma, instagram hikayeye gün eklenmiyor, instagram hikayeye gün koyamıyoruminstagram hikayeye gün ekleyemiyorum , instagram hikayeye gün ekleme, instagram gün nasıl eklenir, instagram duruma gün koyma, instagram hikayeye gün eklenmiyor, instagram hikayeye gün koyamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here