Paylaş

instagram hikayeye geri sayım ekleme. İnstagram hikaye alanına geri sayım koyabilmek için izlemeniz gereken yollardan bahsedeceğiz.

İnstagram uygulamasında hikaye alanına sürekli yeni özellikler getirilmektedir. Artık fenomenler dahi instagram hesaplarında normal paylaşımdan daha çok hikaye eklemesi sağlamaktadır. Ki zaten instagram kullanıcıları da fenomenlerin bir çoğunu yaptıkları hikaye paylaşımlarından ötürü takip etmektedir. Özelliğin platformda oldukça sevilmesiyle birlikte bu alanda yenilikler oldukça genişletildi. Her gelen güncelleme sonrasında hikaye kısmına muhakkak yeni bir özellik getirilmektedir. Geri sayım özelliğinin hikaye alanına gelmesiyle birlikte beklenilmesi gereken özel anları sizin yerinize instagram tutmaktadır. Hatırlatma özelliği daha öncesinde hesaplara gelmişti. Ancak hikaye bölümüne de böyle bir alanın eklenmesiyle birlikte özellikten yararlanmaya başlandı. Takip ettiğimiz kişilerde gördüğümüz bu özelliği kendi hesabınız da hikaye kısmına nasıl ekleneceğini ise yazımızda kapsamlıca anlatacağız.

instagram hikayeye geri sayım ekleme

İnstagram hikayeye geri sayım nasıl eklenir, instagram hikayeye geri sayım koymak istiyorum, instagram hikayeme geri sayım nereden yüklenir, instagram geri sayım yüklemek için ne yapmam gerekiyor, instagram hikayeye geri sayım eklemenin yolu nedir? Gelen yeniliğin kendi hesabınız da hikaye alanında kullanım yapabilmek için aşağıda verilen ayarları tek tek işleme almanız yeterlidir.

instagram hikayeye geri sayım koyma

İnstagram hesabında gezinti sağladığınız sırada hikaye bölümüne geri sayım koyan kişileri gördüğünüz de eminim ufak bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Fakat hesaba yeni bir özellik geldiğinde bu sadece belli kişilere değil tüm kullanıcılara sunulmaktadır.

instagram hikayeye geri sayım ekleme, instagram geri sayım ekleme, instagram geri sayım koyma, instagram hikayeye geri sayım eklenmiyor, instagram hikayeye geri sayım koyma, instagram hikayeye hatırlatma koyma

  • Hikaye alanına geri sayım eklenebilmesi için hesabımıza giriş yaparak sonrasında hikaye bölümüne giriyoruz.
  • Normal bir resim ya da arka planı karanlık yaparak resmin ekleme işlemlerini tamamlıyoruz.
  • Bu işlemleri sağladıktan sonra üst köşede dikdörtgen şekilde gülen surat ifadesini göreceksiniz.
  • Buraya tıkladıktan sonra hikaye bölümüne eklemek istediğiniz bir çok seçenek belirecektir. Gelen seçenekler içerisinde ”Geri sayım” adı altında yeni bir özellik göreceksiniz.
  • Üzerine gelip tıkladığınız da ise geri sayım için bir isim yazmanız istenecektir.
  • Onun dışında süreyi de kendinize uygun olarak belirledikten sonra hikayenin paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli görünen bu özellikten artık sizlerde belirtilen işlemlerle birlikte yararlanabilirsiniz. instagram hikayeye geri sayım ekleme işlemleri sırasında aklınıza takılan bir nokta varsa bunu bizimle yorumdan paylaşabilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Whatsapp fotoğraf gönderemiyorum gitmiyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

instagram hikayeye geri sayım ekleme, instagram geri sayım ekleme, instagram geri sayım koyma, instagram hikayeye geri sayım eklenmiyor, instagram hikayeye geri sayım koyma, instagram hikayeye hatırlatma koymainstagram hikayeye geri sayım ekleme, instagram geri sayım ekleme, instagram geri sayım koyma, instagram hikayeye geri sayım eklenmiyor, instagram hikayeye geri sayım koyma, instagram hikayeye hatırlatma koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here