Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hikayeye bana dm at ekleme koyma işlemleri konusunda açıklayıcı bilgilendirme vereceğiz.

İnstagram dünya üzerinde sosyal medya anlamında adından söz ettiren uygulamalardan birisidir. Getirdiği güncelleme ve yeniliklerle birlikte ise göz kamaştırmaya devam etmektedir. Hikaye alanı sevildiğinden ötürü de bu alana sürekli olacak şekilde yenilikler dahil edilmektedir. instagram hikayeye bana dm at ekleme koyma işlemlerinin nasıl sağlandığını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Bana dm at özelliği ile birlikte o kişilerden mesaj beklediğinizi artık bir özellik olarak koymanız mümkündür.
  • Bu sayede takip ettiğiniz kişilerin size mesaj atmasının önünü açmış olacaksınız. Özelliği nasıl kullanacağınız konusunda bir fikre sahip değilseniz ayarlarla ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

instagram hikayeye bana dm at ekleme koyma

instagram bana dm atma

İnstagram bana dm at koyma işleminin hikaye bölümünde nerede olduğunu bilmiyorsanız o halde gelin birlikte ayarların hangi alandan sağlandığına bakalım. İlk olarak özelliğin hikayeye eklenebilmesi için instagram uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin.

Uygulamanın içerisine girdikten sonra üst tarafta yer alana hikaye ekleme kısmına dokunun. Buraya girişinizi yaptıktan sonra ne konuda size dm atılmasını istiyorsanız o resmi ya da videoyu ekleyin. Ekleme işlemleriniz bittikten sonra hikayenizi hemen paylaşmayın. Aşağıdaki adımları takip etmeniz durumunda bana dm at özelliğini hikayenize de koymuş olacaksınız.

  • Üst tarafta bulunan güler suratlı dikdörtgen şeklindeki bölmeye dokunun.
  • Gelen ekranda zaten ‘’Bana dm at’’ yazısını görmüş olacaksınız.
  • Onun üzerine dokunmanızla birlikte ayarlarınızı tamamlamış olacaksınız.
  • Ancak bana dm at demenize rağmen özellik hikaye kısmına eklenmiyorsa bunun altında yatan nedenlerin neler olduğuna bakacağız.

instagram hikayeye dm at ekleme

instagram hikayeye bana dm at ekleme koyma

instagram hikayeye dm at ekleme ayarları noktasında bir problem yaşanmaya devam ederse yapmanız gereken tek işlem sorun bildirisi yapmak olacaktır. Sorun bildirme işlemlerinin yapılmasını daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazılarda paylaşmıştık.

Ancak yine de kısa ön bilgilendirme sizin de işinizi görecektir. Sırasıyla; Ayarlar>Yardım>Sorun bildir>Bir şey çalışmıyor alanına girip özelliğin eklenemediğini bildirebilirsiniz. İnstagram uygulamanızda karşılaştığınız farklı bir problem olur ise bize durumu yorum kısmından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here