instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum nasıl yapabilirim diye merak ediyorsanız ve instagram hikayenize bağlantı koymak istiyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Her geçen gün farklı bir yenilik ve özellik ile karşımıza çıkan instagram’da artık sizlerde hikaye alanına bağlantı ekleyebilirsiniz. Hikaye özelliğinin en aktif bir şekilde kullanımı sağlayan platform’da getirilen her yenilik ile birlikte hikayeye de farklı bir özellik eklenmektedir. Hikayeye link eklemek ya da bağlantı eklemek isteyenler eskiden bu işlemleri yapamıyorlardır. Sadece mavi tik almış onaylı hesaplar bu özellikten yararlanabiliyordu. Ancak instagram kullanıcı kitlesi hiç azımsanmayacak kadar çok olunca isteklerin de ardı arkası kesilmemektedir. Kullanıcıların isteklerini her daim ön planda tutan bu platformda beklenen özellik hikaye alanına eklenmiş durumdadır. Bundan sonraki dönem içerisinde hikaye kısmından bağlantınızı ekleyebilirsiniz. Özellikteki yeniliği kullanmaya başlayan kitleler olmuş durumdadır. Lakin bağlantı ekleme sırasında karşılaşılan hatalar ise kullanıcıların canını sıkmaktadır. Can sıkıntısı yaşamamanız için ayarlarınızı nereden yapacağınızı anlatıp alınan hataların giderilmesini gerçekleştireceğiz.

instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum

instagram durumuna link ekleyemiyorum, instagram hikayeye bağlantı eklenmiyor, instagram duruma bağlantı nereden ekleniyor, instagram hikayeye bağlantı koyamıyorum, instagram bağlantıyı nereden koyacağım? İnstagram hesabında hikaye kısmına bağlantının eklenmesine dair akıllarda soru işareti bırakan özelliğin nasıl kullanılacağını sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Hadi başlayalım.

instagram hikayeme bağlantı koyamıyorum

Özelliğin gelişi ile birlikte IGTV alanında paylaşılan videoların da izlenme oranlarını artırabiliyorsunuz. Bir önceki makalemizde bu durumu kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Şimdi ise bağlantının instagram hikayesine ekleme adımlarında oluşan sıkıntıları kaleme alacağız. Bağlantıyı ekleme işlemlerini bilmeyen kitlenin de olduğunu düşünerek ilk olarak bunu ele alacağız.

instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum, hikayeme bağlantı ekleme, hikayeme bağlantı koyma, instagram hikayeme bağlantı ekleme, instagram hikayeme bağlantı koyamıyorum, instagram bağlantı nasıl eklenir

  • İnstagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra hikaye alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hikaye alanına giriş sağlandıktan sonra çekilen bir resim sonrasında üst kısımda var olan kilit ikonuna tıklıyoruz.
  • Beraberinde karşınıza ”Bağlantı ekle” ikonu yer alacaktır.
  • Bu kısımdan diler IGTV ‘de yapılan bir videonun eklenmesini dilerseniz de farklı bir bağlantının eklenme işlemlerinin gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Eğer bağlantı işareti sizin hikaye alanınızda gözükmüyorsa bu durumda bağlantıyla alakalı olarak instagramı kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • Beraberinde telefonu kapatıp açalım.
  • Yine olmaz ise instagram sorun bildirisinde bulunarak hesapta var olmadığını belirtmeniz yeterli olacaktır.

instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum çözüm yollarını sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Aklınıza yer eden sorular var ise yorumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum, hikayeme bağlantı ekleme, hikayeme bağlantı koyma, instagram hikayeme bağlantı ekleme, instagram hikayeme bağlantı koyamıyorum, instagram bağlantı nasıl eklenir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz