Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram hikayeye 2021 ekleme ve koyma işlemlerinizi nereden ve nasıl yapacağınızı konu aldık.

İnstagram uygulamasının hikaye alına getirilen yenilikler hız kesmeden devam etmektedir. Özelliğin sürekli olarak kullanılması buraya getirilen yeniliğinde artmasına neden olmaktadır. Son gelen yenilik ise 2021 yılının gelişi ile birlikte 2021 simgesinin getirilmesidir. instagram hikayeye 2021 ekleme ve koyma istemi oluşmaktadır.

  • Hikayenizi paylaşırken sizde 2021 yılı simgesinin hikayenizde görünmesini istiyorsanız eğer yapacağınız işlemler oldukça basittir.
  • Sadece bazı kullanıcılar bizim söylediğimiz alana geldiklerinde böyle bir yerin görünmediğini ve kendilerinde olmadığını dile getirmektedir.
  • Biz de özelliği nasıl ekleyeceğinizi ve hikayeye ekleme işlemleri esnasında simgenin çıkmaması ile alakalı olarak çözüm bilgilerini aktaracağız.

instagram hikayeye 2021 ekleme ve koyma

instagram hikayeye 2021 ekleme

instagram hikayeye 2021 ekleme işleminin sağlanabilmesi için ilk olarak uygulamanızın içerisine giriş sağlayın. Uygulamaya girmenizle birlikte gelen sayfanın üst tarafına yer alan hikaye kısmınıza girin. Gelen ekrana eklemek istediğiniz hikayeyi ekleyin. Lakin ekleme sonrasında kesinlikle hikayenizi paylaşmayın.

  • Üst tarafta bulunan gülen surat işaretini göreceksiniz. Gülen surat simgesine dokunup ilerleme sağlıyorsunuz.
  • Burada bir çok yenilik göreceksiniz. İlgili yenilikler arasında 2021 simgesini de görmüş olmalısınız.
  • Onun üzerine tıklayıp eklemenizle birlikte hikayeyi artık paylaşabilirsiniz.
  • Siz hikayenizi ekledikten sonra hikayeniz arkadaşlarınızda öküz yılı olarak görünmeye başlayacaktır.
  • Hikayeniz tüm kişilerde en başta tutturulacak şekilde görünecektir.

Ancak bu alana geldiğinizde 2021 seçeneğini göremiyorsanız uygulamanızın güncel olmamasıyla alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Güncelleme işleminin en kolay yöntemi ise şifre bilgilerini biliyorsanız eğer uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.

instagram hikayeye 2021 koyma

instagram hikayeye 2021 koyma ayarı için belirttiğimiz işlemleri devreye koymanızla birlikte sorununuzu giderebileceksiniz. Sorun güncellemeniz sonucunda da giderilmiyorsa farklı bir problem olabilir. Daha öncesinde kısıtlama aldıysanız bu kısıtlama özelliğin gelmemesine yansımış olabilir.

Yansıtılan kısıtlamanın kalkması ve yeni gelen özelliğin hesabınıza dahil edilebilmesi için ‘’Ayarlar>Yardım>Sorun Bildir>Bir şey çalışmıyor’’ adımlarını takip ederek sorunu ilgili yetkililere bildirmeniz gereklidir.

instagram hikayeye 2021 ekleme ve koyma

Yetkililer tarafından kontroller sağlandığınızda destek gelen kutusu alanına sorunun cevabı ya da çözümü gönderilecektir. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram öküz yılı nedir ve kullanımı
Sonraki İçerikWarlander Sistem Gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz