Paylaş

instagram hikayesinde spotify müziğini paylaşma. Spotify şarkısını instagram hesabınızın hikaye alanına nasıl ekleneceğine dair bilgileri konu almış bulunuyoruz.

İnstagram dünya çapında bir sosyal medya uygulaması içindeyken spotify ise yine aynı şekilde dünya çapında şarkı uygulaması haline gelmiştir. Spotify kullanıcılarına şarkı dinleme hakkını her şekilde verirken gelirini ise reklam ve üyelerinden elde etmektedir. Gelen yenilikle beraber de spotify dinlemiş olduğunuz şarkıları instagram hikayelerinde de artık paylaşabiliyorsunuz. İki dünya çapında uygulamanın bu şekilde hizmet sağlaması elbette ki biz kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Spotify aynı zamanda Premium kullanıcılarından da ücret elde etmesinden dolayı telif hakkına sahip olan şarkıların telif ücretlerini de sağlamaktadır. Yani her şey kurallara uygun ve nizami şekilde yapılıyor diyebiliriz. Spotify üzerinden dinlemiş olduğunuz müziğin instagram hikaye alanında paylaşılması için gerekli olan adımları tek tek sizlere anlatacağız.

instagram hikayesinde spotify müziğini paylaşma

Spotify instagram hikayesinde paylaşma, spotify müziğini instagramda yayınlama, spotify şarkıyı instagram hikayesine ekleme, spotify şarkıyı instagram hikayeme nasıl koyabilirim, instagram hikayeme spotify müziği ekleme. Müzik ruhun gıdası olmasından dolayı bazen bizi efkarlandırırken bazen de en neşeli anımızda yanımızda olarak eğlendirmektedir. Herkesin kendine has bir müzik kulağı bulunmaktadır. Spofity uygulamasında ise istenilen tüm şarkılara ulaşmamız mümkündür.

Spotify instagram hikayesinde şarkı paylaşma

İnstagram hikaye alanı o kadar sık kullanıyor ki bu alana getirilen yeniliklerinde ardı arkası kesilmiyor. Uygulamada normal paylaşımların neredeyse bitme noktasına geldiğini söyleyebiliriz. Hikaye kısmına spotify de dinlemiş olduğunuz bir müziğin eklenmesi hakkında gerekli olan yazımızı sizler için hazırladık.

instagram hikayesinde spotify müziğini paylaşma, spotify instagram hikayesinde paylaşma, spotify müziği instagramda yayınlama, instagram hikayesine spotify müziğini koyma, spotify şarkıyı instagrama ekleme
  • Yapmanız gereken ilk işlem spotify uygulamasına giriş gerçekleştirmektir.
  • Uygulama giriş sağladıktan sonra beğendiğiniz şarkıyı bulup açıyoruz.
  • Gelen ekranda instagram hikayeleri adı altında bir seçenek göreceksiniz. İnstagram hikayeleri alanına giriş gerçekleştirmeniz halinde instagram hikayesine ekleme alanına yönlendirileceksiniz.
  • Size lazım olan düzenlemelerin yapılmasıyla birlikte şarkının paylaşımını sağlayabilirsiniz. Şarkı instagramın hikaye alanında yayınlandıktan sonra yine aynı şekilde 24 saat dilimi sonrasında kendiliğinden kaldırılacaktır.
  • Yeni hikaye işleyişinize bir zarar vermeden şarkı kalkmış olacaktır.
  • Eğer siz arşiv alanını aktif durumda bıraktıysanız instagram arşiv bölümüne hikaye 24 saat sonra düşecektir. Tekrar yayına vermek istediğiniz de yayınlamayı yapabilirsiniz.
instagram hikayesinde spotify müziğini paylaşma, spotify instagram hikayesinde paylaşma, spotify müziği instagramda yayınlama, instagram hikayesine spotify müziğini koyma, spotify şarkıyı instagrama ekleme

Ayarlarınız yapmış olduğunuz bu işlemlerle birlikte tamamlanmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here