Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hikayen kaldırıldı ve kullarımıza aykırı sorununun nasıl giderileceği konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

İnstagram uygulaması içerisinde çeşitli sorunların baş gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunları saymakla sıralamıyor olsak bile bir çok sorunun nasıl giderileceği konusunda daha öncesinde hazırladığımız yazılarda sizleri bilgilendirdik. instagram hikayen kaldırıldı ve kullarımıza aykırı diye moral bozmanıza ya da surat asmanıza gerek bulunmamaktadır.

Çünkü eğer paylaşımınızda illegal veya rahatsız edici bir durum yok ise ilgili sürecin nasıl ilerleme yapacağını kapsamlı şekilde sizlere aktaracağız. Böylelikle hem hikayenizin şikayetini kaldırmış olacaksınız hem de sorununuzu gidereceğiz. Hazırsanız eğer ayarlarınıza başlayabiliriz.

instagram hikayen kaldırıldı ve kullarımıza aykırı

instagram hikayen kaldırıldı ve kullarımıza aykırı

instagram hikayen kaldırıldı diye uyarı alıyorsanız yapmış olduğunuz paylaşım başkalarının hoşuna gitmemiş olabilir. Genellikle yoğun bir giriş olan hesaplarda bu durum baş göstermektedir. Lakin öyle olsa bile o hesapların da mavi tikinin olmadığını söyleyebiliriz.

Mavi tik olan hesapların paylaşımlarında bir nevi bu sıkıntılarla karşılaşılmadığını bildirebiliriz. Hikayen kaldırıldı diyorsa o hikayenizin hangisi olduğu ve hangi tarihte paylaşım yapıldığının tüm detayları ekran görünecektir.

İtiraz hakkınız ise her şeyde olduğu gibi hikaye kaldırılması sırasında da kullanılabilmektedir. Hikayenizin kaldırımı tek bir şikayet üzerinden olmamaktadır. Birden fazla şikayet alırsa hikayenin kaldırılması mümkündür.

İtirazınızı nereden sağlayacağınıza birlikte bakarak sorununuzu nasıl gidereceğinizi anlatmış olacağız. İlk olarak alt tarafta bulunan itiraz et alanından itirazınızı sağlayabilirsiniz. Orayı göremediyseniz de sorun bildir alanına girerek hikaye itirazında bulunabilirsiniz.

instagram hikayen kurallarımıza aykırı

instagram hikayen kurallarımıza aykırı şeklindeki itirazınızı ayarlar alanına girerek oradan da ‘’Yardım’’ kısmında dokunun oradan da ‘’Sorun bildir’’ bölümüne girin. Gelecek olan ekranda sorununuzu detaylı şekilde bildirerek ilgili bilgilendirmeyi instagram yetkililerine iletin.

Normalde alınan hataların hemen altında destek ya da yardım şeklinde ikonlar bulunmaktadır. Ama olası bir ikinci yol bu şekilde ilerleme yapmaktadır. Tüm bu ayarlar sonucunda sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olursa şayet bunu bize yorum alanından bildirmeniz yeterlidir. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here