instagram hikayemi indiremiyorum kaydolmuyor sebebi hususunda girdiğiniz araştırmalarda çözümün netleşmesi için konuyu inceledik.

Dünyanın en çok kullanım gerçekleştirilen uygulaması instagram hesabında hikaye özelliği oldukça sevildi. Yani whatsapp ve facebook platformlarında da bu özellik yer almakta fakat sürekli aktif konumda olan instagram uygulamasındadır. Tabi kide diğer platformlarda da hikaye özelliği kullanılmaktadır. Fakat instagram kullanıcı kitlesi fazla olmasından ötürü bu özelliğin daha faal bir şekilde kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bunun yanına ek olarak güzel anıların anlık olarak 24 saat içerisinde kaybolmasını istemeyen kişi sayısı da oldukça fazladır. Paylaşılan resmin veya video içeriğinin hikaye kısmında kaybolmasına rağmen telefon galeri alanında gözükmesini sağlayabilmek için o paylaşımın telefona kaydedilmesini yapmalısınız. Lakin bu işlem için de bazı adımları izlemeniz gereklidir. Hikaye alanında resmin indirilmesinin gerçekleştirilmesine rağmen hala daha sorunun devam ettiğini dile getirmekte olan kullanıcılar bulunmaktadır. Yani galeri alanına giriş yapıldığında resmin ya da videonun kaydolmadığını belirtmektedirler. Buna neden olan sebepler ve çözümüne neden olacak işlem ayarlarını birlikte işlemlerimizi yapacağız.

instagram hikayemi indiremiyorum kaydolmuyor

İnstagram hesabımda hikayemdeki fotoğraf kayboldu, instagram hikayemi kaydetmek istiyorum, instagram hikayemi galerime kaydedemiyorum, instagram hikayem telefonuma neden kaydolmuyor şeklinde gelen talepleriniz için incelemelerimizi gerçekleştirdik. Beraber sağlayacağımız işlem ayarları ile birlikte beğendiğiniz hoşunuza giden hikaye paylaşımlarını telefonunuza kayıt edebilir ya da indirebilirsiniz.

instagram hikaye inmiyor

İnstagram hesabımızda bir hikayenin telefonumuza indirilebilmesi için o hikayenin paylaşımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hikayeniz 24 saat sonra kaybolmadan önce de hikaye bağlantısına gelerek onun telefonumuza indirilmesini gerçekleştirelim.

instagram hikayemi indiremiyorum kaydolmuyor, durum kaydolmuyor,durum inmiyor, instagram hikaye inmiyor, instagram hikaye kaydolmuyor, instagram hikayemi kaydedemiyorum

Telefonumuzdan instagram hesabımıza giriş gerçekleştirdikten sonra hesabın sol üst tarafında bulunan alanda ”Hikaye” kısmına giriyoruz. Yapılan işlem ayarları sonrasında ”Hikaye” resmini çekip paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Resmin paylaşımını sağladıktan sonra sol alt köşede yer almakta olan ”Kaydet” ikonuna tıklıyoruz. ”Kaydet” işlemlerinizi sağladıktan sonra telefonun galeri alanına hikayenizdeki görsel kaydolacaktır. İlerleyen dönemlerde tekrar paylaşmak isterseniz yine aynı şekilde galeriden hikayeye ekleyebilirsiniz.

İnstagram hikaye kaydolmuyor

Birlikte gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında indirilen hikaye telefonun galeri alanına kaydedilmediyse bu durumda telefonunuzun hafızası dolmuş olabilir. Gereksiz resim veya videoları silebilirsiniz. Onun haricinde internet bağlantınız ile alakalı sorun var ise burada da sorun olma ihtimali var. Yaptığımız işlem ayarları sonrasında telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Telefonu da kapatıp açarsanız hiç bir sorun ile karşı karşıya kalmadan ilgili görseli telefona indirmesini sağlayabilirsiniz.

instagram hikayemi indiremiyorum kaydolmuyor problemine konu alan yazımızı sizler için kaleme almış bulunuyoruz. Dilerim faydasını görürsünüz.

instagram hikayemi indiremiyorum kaydolmuyor, durum kaydolmuyor,durum inmiyor, instagram hikaye inmiyor, instagram hikaye kaydolmuyor, instagram hikayemi kaydedemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz