instagram hikayeme derece ekleyemiyorum kaç derece sıcaklık olduğunun takipçilerinize göstermek adına derece koyabilmeniz için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte sosyal medya alanında çağ açıp çağ kapatan instagram hesabında hikaye özelliği çok sevildi. Özelliğin oldukça fazla kullanılmasından ötürü her getirdiği yenilikte muhakkak hikaye alanına da bir özellik getirmekte olan instagram’da derecelendirme özelliği de sevildi. Havanın kaç derece olduğu internet bağlantınız açıkken otomatik olarak instagram hesabında ortaya çıkmaktadır. Arkadaşlarınızın kaç derece sıcak kaç derece soğuk olduğu gibi yapmış oldukları paylaşımları sizinde yapmak istemeniz gayet normaldir. Ancak bu dereceleri nerede olduğunu? Ya da derecelendirme ekleme esnasında oluşan sıkıntıların tamamını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Birlikte işleyeceğimiz işlemlerle birlikte bundan sonrasındaki süre içerisinde sizler de derece paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

instagram hikayeme derece ekleyemiyorum

instagram hikayeme derece koyamıyorum, instagram hikayesine derece koyma, instagram derece ekleme nasıl yapılır?, instagram sıcaklık derecesi ekleme, instagram sıcaklı derecesini koyma, instagram hikayesine sıcaklık derecesini nereden koyabilirim? Bu yeniliğin kullanılabilmesi adına işlemlerin sağlanabilmesi için nelerin gerekli olduğunu, hangi yolların izlenmesi gerektiğini belirteceğiz.

instagram hikayeye derece koyma

İnstagram hesabında hikaye alanlarında gezinti sağladığımız sıralarda of bu ne sıcak böyle diyerek derecenin paylaşıldığını görebilmeniz mümkündür. Sıcaklığın kaç derece olduğunu böylelikle gözlemlenmektedir. Siz de sıcaklıktan şikayet ettiğiniz bir anda ya da tatil yerine gittiğiniz de ne kadar sıcakta durduğunuzu belirtmek adına bu özellikten yararlanabilirsiniz.

instagram hikayeme derece ekleyemiyorum, instagram hikayeye derecek ekleme, instagram derece ekleme, instagram hikayeme derece eklenmiyor, instagram derece koyamıyorum, instagram derece koyma

 • Yenilikten yararlanabilmek için ilk olarak instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirelim.
 • Hesaba giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra hikaye alanına gelelim.
 • Ardından bir resim paylaşımı sağlayıp yukarıda bulunan gülen yüzlü dikdörtgen şeklindeki alana tıklıyoruz.
 • Buraya tıkladıktan sonra gelecek olan ekranda derece göreceksiniz.
 • Derecenin üzerine tıklamanız durumunda artık siz de bulunduğunuz alandaki ya da şehirdeki sıcaklığı paylaşabilirsiniz.
 • Ekleme esnasında oluşan sorunları ise yorum kısmından bizimle paylaşırsanız ne ile alakalı sorun yaşandığını sizlere sunumunu gerçekleştirebiliriz.

instagram hikayeme derece ekleyemiyorum için belirtmiş olduğumuz işlemler geçerli olacaktır. Dediğimiz gibi oluşan sıkıntıları yorum alanında bizimle paylaşmanız halinde sorun kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

instagram hikayeme derece ekleyemiyorum, instagram hikayeye derecek ekleme, instagram derece ekleme, instagram hikayeme derece eklenmiyor, instagram derece koyamıyorum, instagram derece koyma instagram hikayeme derece ekleyemiyorum, instagram hikayeye derecek ekleme, instagram derece ekleme, instagram hikayeme derece eklenmiyor, instagram derece koyamıyorum, instagram derece koyma instagram hikayeme derece ekleyemiyorum, instagram hikayeye derecek ekleme, instagram derece ekleme, instagram hikayeme derece eklenmiyor, instagram derece koyamıyorum, instagram derece koyma instagram hikayeme derece ekleyemiyorum, instagram hikayeye derecek ekleme, instagram derece ekleme, instagram hikayeme derece eklenmiyor, instagram derece koyamıyorum, instagram derece koyma

 

 

4 YORUMLAR

  • Merhaba Merve hanım,

   Çok sıklıkla kullanıyor musunuz? Bunun dışında ise başka bir özelliğin fazla kullanılmasından ötürü geçici engel gelmiş olabilir. Bekleyin 1 hafta eğer durum düzelmez ise sorun bildirisi sağlamanız gereklidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz