Paylaş

instagram hikayeme anı ekleyemiyorum. İnstagram uygulamasına getirilen yenilikten yararlanmanız için ayarlardan bahsedeceğiz.

Her geçen gün farklı bir yenilikle kullanıcıların karşısına çıkan instagram uygulamasında yeni bir özellik daha getirilmiştir. Tarihte bugün özelliği ile birlikte geçen yıl aynı zaman içerisinde ne paylaşmışsınız bunu anı olarak karşınıza çıkarmaktadır. Anı özelliği şuan aktif olarak facebook uygulamasında kullanılan bir özelliktir. Facebook ve instagram bağlantılı olmasından ötürü bu yeniliğin facebook üzerinde fazla kullanılması sonrasında anında instagram hesaplarındaki yerini de almış durumdadır. 1 yıl önce instagram hesabında yapmış olduğunuz paylaşımın hikaye alanına eklenmesi içinde doğrudan karşınıza instagram sunmaktadır. Ki zaten instagram üzerinde artık gönderinizi kolaylıkla hikaye kısmında paylaşabiliyorsunuz. 1 yıl önce ne kadar bir değişim göstermişsiniz ya da nerede olduğunuza ilişkin değerlerin karşınıza gelmesi ise ilk etapta instagram size sunmaktadır. Nerede olduğunu ve bunun nasıl ekleneceği konusunda da hazırlamış olduğumuz yazımız içerisinde sizleri aydınlatacağız.

instagram hikayeme anı ekleyemiyorum

İnstagram anı paylaşma, instagram anı paylaşımı nasıl yapılır, instagram hikayeye anı ekleme, instagram hikayeye anı nasıl eklenir, instagram anı özelliği, instagram anıyı paylaşmak istiyorum, instagram anı paylaşımı nasıl sağlanır. Bazı özellikler aynı anda hesaplara dahil edilmemektedir. Bazen farklı farklı zamanlarda bir anda tüm hesaplara gelebilmektedir. İnstagram anılarının nerede göreceğinizi ve bu anıyı hikaye kısmında nasıl paylaşacağına dair tüm detayları haberimizde görebilirsiniz.

instagram tarihte bugün özelliği

1 Yıl önceki yaptığınız bir paylaşımı size göstermek o anki anılarınızın gün yüzüne çıkmasına imkan sağlayacaktır. Anı kısmına erişim yapabilmek için de uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra alt kısımda kalp butonu bulunmaktadır. Kalbe tıkladıktan sonra gelen ekranda takip istekleri ya da yaptığınız beğenilerin olduğu yer açılacaktır.

instagram hikayeme anı ekleyemiyorum, instagram anı özelliği, instagram anı paylaşımı, instagram anı paylaşma, instagram hikayeye anı ekleme, instagram hikayeye anı koyma

  • Bu ekranda 1 yıl önce bugün paylaştığın gönderiyi gör. Seçeneğine tıklamanız halinde otomatik olarak hikaye kısmına paylaşılan tarihteki bilgiler gelecektir.
  • Anılar şeklinde karşımıza gelecek olan gönderiyi daha sonrasında hikaye kısmında paylaş demeniz halinde sorun kalmayacaktır.
  • Anılar şeklinde yapılan gönderiler her hesapta olmayabilir. Ama yakın zaman içerisinde bunu ayarlar alanında da görebilirsiniz.
  • İnstagram hikayeme anı ekleyemiyorum diyenlere özel hazırlamış olduğumuz bu yazı içinde aklınıza takılan bir nokta varsa bize yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yazımız haricinde dilerseniz sizin için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz instagram silinen hesabın kullanıcı adını alma yazımıza bakabilirsiniz.

instagram hikayeme anı ekleyemiyorum, instagram anı özelliği, instagram anı paylaşımı, instagram anı paylaşma, instagram hikayeye anı ekleme, instagram hikayeye anı koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here