instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim diyorsanız makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır. İnstagram hikayenizde yazı tipi, stilini değiştirmek isteyip yazı fontu verebilmeniz için yapılması gerekenleri kaleme alacağız.

İnstagram uygulamasının en popüler sosyal medya ağlarından biri olmasının tek sebebi kullanıcılarının isteklerini gözetmesidir. Kullanıcılarına oldukça önem veren instagram, daha öncesinde yapılan yazı paylaşımlarında arka blogu karanlık bir ortama çevirerek paylaşım sağladıklarına kanaat verdiği için ve bu durum karşısında kullanıcıları yorduğunu anlayınca olaya hemen el atmış bulunmaktadır. Hal böyle olunca getirdiği bir yenilikle yaşatılan bu can sıkıcı alan bir anda ortadan kalmış bulunmaktadır. Yazı paylaşımı sağlayamıyorum, yazı stilimi değiştiremiyorum, hikaye de yazı butonu çıkmıyor diyen birisi iseniz bu durumda makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum

instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikaye yazı stili, instagram hikaye yazı stili değiştirme, instagram yazı paylaşma, instagram yazı paylaşma kısmı yok, instagram hikaye yazı tipi değişmiyor yönündeki şikayetlerin artık son bulabilmesi ve çözümün kökten hal olabilmesi için yaptığımız araştırmaları sizlerle kapsamlı olacak şekilde paylaşacağız.

İnstagram hikayede yazı paylaşma kısmı gözükmüyor

Eğer sizler instagram’ın son getirmiş olduğu ”Yazı” alanını hikaye bölümünde görebiliyorsanız bu durumda cihazınız ”İnstagram” güncellemesini yapmamıştır.

Durum böyle iken herkes paylaşımları sağladığı sırada arka fonu değiştirip, yazı stilini de buna nazaran geliştirirken sizler bu işlemleri nasıl yapıyor diye merak edebilirsiniz.

  • Yapılması gereken ilk işlem ”Play Store veya Apple Store” alanına instagram yazarak güncelleme gelip gelmediğini kontrol edelim.
  • Güncelleme gelmişse güncellemeyi sağlayalım.
  • Güncellemeler genelde veri alanları aşırı dolu olunca ya da internet bağlantısı yavaş olunca devreye girmez.
  • Haliyle verileri temizleyip internet bağlantınızı kontrol etmeniz gereklidir.
  • Bunları tamamladıktan sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğiniz andan itibaren işlem adımları sağlanmış olacaktır.

İnstagram hikaye yazı tipi değişmiyor

Öncelikle yukarıdaki bahsettiğimiz ayarları sağladığınız andan itibaren yazı tipinin nasıl değişeceğini sizlere anlatımını aşağıda yapacağız.

  • İlk olarak hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında hikaye alanında ”Profilinize” tıklıyoruz.
  • Gelecek olan ekranın alt tarafında ”Yazı” yazacaktır. Bu alana tıklayıp devam ediyoruz.
  • Arka fonu değiştirmek için sol tarafta yer alan yuvarlak alana tıklıyoruz.
  • Eğer yazı stilini değiştirmek isterseniz de ekranın üst tarafında bulunan ”Modern” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Böylelikle istenilen yazıyı yazıp ”Paylaş” dediğiniz andan itibaren yazınız istediğiniz yazı sitili ile paylaşılmış olacaktır. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikaye yazı stili, instagram hikaye yazı stili değiştirme, instagram yazı paylaşma, instagram yazı paylaşma kısmı yok, instagram hikaye yazı tipi değişmiyor instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikaye yazı stili, instagram hikaye yazı stili değiştirme, instagram yazı paylaşma, instagram yazı paylaşma kısmı yok, instagram hikaye yazı tipi değişmiyor instagram hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikayemde yazı paylaşamıyorum, hikaye yazı stili, instagram hikaye yazı stili değiştirme, instagram yazı paylaşma, instagram yazı paylaşma kısmı yok, instagram hikaye yazı tipi değişmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz