instagram hikayemde soru soramıyorum yeni özelliği kullanamıyorsanız bu durumda problemin ne olduğuna değinelim. İnstagram hesabına gelen yeni özelliği kullanamıyorsanız hatanın ne ile alakalı olduğuna değineceğiz. Böylelikle yaşanan sorunlar giderilmiş olacaktır.

İnstagram uygulaması kendisini sürekli geliştiren bir platform olduğundan dolayı bir özelliğin tüm telefonlara anında gelmesi tabi ki de beklenemez. Yani instagram uygulamasında gelen yeni bir özellik tüm cihazlarda eşit oranda gelmemektedir. Bu nasıl olmakta zamanla tüm kullanıcılarına gelmesi sağlanmaktadır. Misal şuanda instagram’da yeni bir özellik olan hikaye derecelendirme, hikaye beğendirme ile alakalı özelliğin tüm cihazlara gelmemesinden dolayı kullanıcıların yoğunluğu bu özelliğin nasıl kullanacağını merak etmektedir. Biz de siz kıymetli kullanıcılarımızın merakına konu olan bu durumun incelemesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız incelemeler kapsamında gelen özelliğin nasıl kullanacağınızı ve gelmeyen güncellemenin nasıl daha hızlı sizin cihazına geleceğini konu alalım.

instagram hikayemde soru soramıyorum

instagram hikayemde soru soramıyorum, instagram yeni özelliği kullanamıyorum, instagram yeni özellik gelmedi, instagram hikaye beğendiremiyorum, instagram hikaye derecelendiremiyorum, instagram yeni özellik yok, yeni özellik gelmiyor tarzındaki aklınıza yer etmiş sorunların yanıtsız kalmaması ve yapılacak aşamalarla ilgili bilgilendirmeyi sizlerle paylaşacağız.

İnstagram yeni özelliği kullanamıyorum

İnstagram hesabına gelen yeni özellik ne olursa olsun kullanamıyorsanız ya da sizin telefonunuz da yer almıyorsa bunu kontrol edeceğiz. Şimdi son gelen yenilik olan hikaye de soru sorma ve derecelendirme olayı sizin cihazınızda henüz yer almaması normaldir.

Çünkü instagram’a yeni gelen özelliklerin tüm cihazlarda bir anda yerini alması biraz zaman alabilmektedir. Böyle bir durumda biraz beklemek gereklidir.

  • Beklediğiniz zaman dilimi içerisinde tüm kişilerin gelen bu yeni özelliklerden faydalanmasına rağmen siz paylaşamıyorsanız o halde cihaz hafızası dolmuş olabilir.
  • Yani gelen bir güncelleme devreye alınmıyordur. Gereksiz uygulamaları ve verileri kaldıralım.
  • Daha sonrasında internetin hızlı olan bir alana gidelim.
  • Beraberinde Play store ya da Apple store uygulamasına giriş sağlayıp ”İnstagram” yazalım.
  • Gelen güncelleme var ise bunu buradan güncellemesini sağlayarak,
  • İnstagram uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • İşlem ardından cihazı kapatıp yeniden açmanız halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Yapmış olduğumuz işlem ayarları sonrasında gerek bu gelen son özelliği gerekse de gelecek yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz.

instagram hikayemde soru soramıyorum ile alakalı sorun çözüme kavuşmuştur. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

instagram hikayemde soru soramıyorum, instagram yeni özelliği kullanamıyorum, instagram yeni özellik gelmedi, instagram hikaye beğendiremiyorum, instagram hikaye derecelendiremiyorum, instagram yeni özellik yok, yeni özellik gelmiyor instagram hikayemde soru soramıyorum, instagram yeni özelliği kullanamıyorum, instagram yeni özellik gelmedi, instagram hikaye beğendiremiyorum, instagram hikaye derecelendiremiyorum, instagram yeni özellik yok, yeni özellik gelmiyor

instagram hikayemde soru soramıyorum, instagram yeni özelliği kullanamıyorum, instagram yeni özellik gelmedi, instagram hikaye beğendiremiyorum, instagram hikaye derecelendiremiyorum, instagram yeni özellik yok, yeni özellik gelmiyor

4 YORUMLAR

  1. Iphone 5s kullanıyorum. IOS sürümü de uygulama sürümüde güncel. kendi hesabıma giriş yaptığımda hikaye kısmında anket, soru, emoji değerlendirme vs. kullanamıyorum fakat başka hesap açtığımda kullanabiliyorum. geri bildirimde de bulundum fakat düzelmedi. ne yapabilirim? teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz