Paylaş

instagram hikayemde sohbet nedir ne işe yarar. İnstagramın hikaye alanında bulunan sohbet ile alakalı merak edilenleri sizlerle paylaşacağız.

Durum paylaşımların en sık yapılan uygulamalarından biri olan instagram’da bu alana yenilikler hızla gelmektedir. Ayrı ayrı yeniliklerin dahil edildiği hikaye alanlarına yeni bir özellik daha getirilmiştir. Çıkartma alanlarının içerisinde bulunan sohbet yazısını hikayenize dahil etmenizle beraber grup sohbeti oluşturulmaktadır. Grup sohbetine katılmak isteyen takipçileriniz bunun için sizlere istek göndermektedir. İsteği kabul edip etmemek hikaye paylaşanının elindedir. Yani grup sohbetini sizler başlattıysanız eğer gönderilen istekleri kabul etmekte etmemekte sizlerin elinizde olan bir işlemdir. İnstagram, facebook ve whatsapp hesaplarında bulunan hikaye özelliklerin tüm platformlar içerisinde kullanımının sağlandığını bildirebiliriz. Ama en çok ilgi gördüğü uygulamalardan birisi instagram’dır. Haliyle yeni bir özellik getirildiği zaman ilk önce instagram hesaplarına dahil edilmektedir. İnstagram sohbet özelliği olmayanlarda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini daha öncesinde hazırlanan yazımızda belirtmiştir. Bu yazımızda ise sohbet ile alakalı merak edilenleri dile getirmekteyiz.

instagram hikayemde sohbet nedir ne işe yarar

İnstagram hikayede sohbet ne işe yarar, instagram hikaye grup sohbeti, instagram hikayede grup sohbeti nasıl kullanılır, instagram hikaye grup sohbeti ne işe yarıyor, instagram hikayemde grup sohbeti başlatmak için nereye girmem gerekli. Yönünde tüm soru işaretlerinin yanıt bulması ve sorunsuz şekilde işlemlerinizin çözüme ulaşması için konunun araştırmasını gerçekleştirdik. Sohbet özelliğini kullanmanızla beraber grup sohbetine bir isim verilmesi istenecektir. İsmi grup sohbetini açan kişi vermektedir.

instagram hikayemde sohbet kullanımı

Yani siz bir hikayenizde grup sohbeti oluşturmak istediğinizde ilk olarak o sohbetin ismini belirlemeniz gerekiyor. İsim belirlendikten sonra nasıl kullanım yapılacağına beraber bakacağız.

instagram hikayemde sohbet nedir ne işe yarar, instagram hikayemde sohbet nedir, instagram hikayemde sohbet ne demek, instagram duruma sohbet ekleme, instagram duruma sohbet koyma, instagram hikayeme sohbet ekleme
  • İnstagram hesabınıza girerek üst bölümde sol tarafta bulunan hikaye butonuna tıklıyorsunuz.
  • Hikaye alanına tıklamanızla beraber resmin ekleme işlemlerini tamamlayıp daha sonrasında dikdörtgen şeklinde bulunan güler suratlı bölmeye tıklıyoruz.
  • Karşınıza gelen seçenekler içerisinde Sohbet yazısına tıklayıp ayarlarınızı sağlıyoruz.
  • Sonra sohbete bir başlık vererek paylaşımı gerçekleştirmeniz gerekiyor.
instagram hikayemde sohbet nedir ne işe yarar, instagram hikayemde sohbet nedir, instagram hikayemde sohbet ne demek, instagram duruma sohbet ekleme, instagram duruma sohbet koyma, instagram hikayeme sohbet ekleme

instagram hikayemde sohbet nedir ne işe yarar yönündeki işlem aşamalarınızı paylaşmış bulunuyoruz. Sohbeti ekleyip paylaşım sağladıktan sonra grup sohbetine katılmak isteyen kişiler sizlere istek gönderecektir. İstek gönderileri siz kendinize bağlı olarak kabul ederek takipçilerle hikaye alanında sohbet edebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here