Paylaş

instagram hikayemde facebook gözükmüyor. İnstagram hikayelerine getirilen facebook bağlantısı sizin hesabınızda çıkmıyorsa nedenine birlikte bakacağız.

Bilindiği üzere instagram uygulamasında kullanım sağlanan tüm özelliklerin kendi içerisinde limiti bulunmaktadır. Limit aştıktan sonra belli bir süre geçtiğinde ise bu kısıtlama ortadan kalkmaktadır. Ama bazı kullanıcılarda kısıtlama kalktıktan sonra gelen yenilikler de hesaba dahil edilmeyebiliyor. İnstagram hikaye alanında ciddi değişikliklere gittiği için bu alana sürekli farklı özellikleri dahil etmektedir. Normalde hesaplarınızda paylaşım yaparken ekleme yaptığınız gönderiyi farklı platformlarda da yayınlayabiliyorsunuz. Aynı işlemi hikaye bölümünde yapabilmek artık mümkün hale gelmiştir. Durumu aynı anda facebook hesabınızda da yayınlayabilmek için mevcut hesabınızın hikaye alanına giriş yaptığınızda Facebook yazısının altta görünmesi gerekiyor. Çoğu hesapta bu özellik dahil olmasına rağmen bazı hesaplarda bu ayarın görünmemesi ister istemez kullanıcılarında canını sıkmış bulunuyor. Can sıkıntısının önüne geçebilmek için gözükmeyen özelliğin hesaba dahil edilebilmesi için neler gerekli bunu beraber kontrol edeceğiz.

instagram hikayemde facebook gözükmüyor

İnstagram hikayede facebook çıkmıyor, instagram hikayemde facebook bende yok, instagram hikayede facebook neden yok, instagram hesabında hikaye bölümüne giriş yaptığımda facebook bağlantısı bende çıkmıyor. Şeklinde dile getirilen sorunun çözümü için tüm araştırmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Aslında bazı kullanıcılar instagram hesaplarına gelen hiçbir yeniliğin kendi hesaplarına gelmediğini sonradan eklediğini dile getirmektedir.

instagram hikayede facebook bende yok

Eğer uygulamanız içerisinde beğeni, takipçi, izlenme ve yorum arttırmak için üçüncü parti yazılımlar kullandıysanız bundan dolayı yenilikler gelmeyebilir. O yüzden instagram hesabınıza bilgisayarınızdan giriş yaparak ‘’İzin verilenler’’ bölümüne girerek bu alandan izin verdiğiniz uygulamaların kaldırılmasını sağlamanız gereklidir.

instagram hikayemde facebook gözükmüyor, instagram hikayemde facebook yok, instagram hikayede facebook nerede, instagram hikayede facebook çıkmıyor, instagram hikayede facebooku bulamıyorum

Tabi sorun sadece üçüncü parti yazılımlarıyla alakalı değildir. Uygulamaya güncelleme gelmiş olmasına rağmen siz uygulamayı güncellemediğiniz zamanda yenilik hesaba gelmeyebilir. Güncellemeleri yapıp tekrar deneme gerçekleştirelim.

Son olarak uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. Yine olmazsa farklı bir telefondan girişimizi gerçekleştirerek problemin instagram kaynaklı mı sizle alakalı mı bunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

instagram hikayemde facebook gözükmüyor, instagram hikayemde facebook yok, instagram hikayede facebook nerede, instagram hikayede facebook çıkmıyor, instagram hikayede facebooku bulamıyorum

instagram hikayemde facebook gözükmüyor sorunuyla alakalı olarak eğer yapılan işlemler sorunu bitirmesi gerekiyor. Olur da problem devam ederse sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine ileterek çözümün onların getirmesini beklemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here