Paylaş

instagram hikayem kendi kendine siliniyor. İnstagram hikayem siliniyor, hikayem kayboldu gibi sorunların arttığı bu dönemde sebebini birlikte kontrol edeceğiz.

Hikaye özelliğini her geçen gün daha da eğlenceli hale getiren instagram hesabında bu özelliğe sürekli farklı yenilik gelmektedir. Aynı zamanda video ve resim paylaşım platfromu olarak bilinen instagram’da bu özelliğin var oluşu tabi kide çok kullanımını artıracaktır. Herkesin bildiği üzere hikaye alanında paylaşılan gönderiler 24 saat içerisinde siliniyordu. Fakat silinen hikayelerine üzülen kullanıcıları için arşiv özelliğini getirerek bu alan da saklama işlemlerini getirmiştir. İnstagram bu konuda kullanıcılarının isteklerine her daim kulak vermektedir. Bazen de instagram hikaye alanında paylaşım sağlayan kullanıcılardan gelen şikayetler ise paylaşımların kendi kendine silindiği yönündedir. Yani sizin silmek için herhangi bir işlem yapmamanıza rağmen gönderi 24 saatten önce silindiğinden ya da kaybolduğundan ötürü neden böyle bir hata aldığınızı öğrenmek istiyorsunuz. Biz de bu sorunun temelinde yatan nedenleri kontrol etmiş bulunuyoruz.

instagram hikayem kendi kendine siliniyor

İnstagram hikayem kendiliğinden silindi, instagram durum hemen siliniyor, instagram hikaye kendi kendine silindi, instagram hikayem neden siliniyor, instagram hikayem anında siliniyor. İnstagram hesaplarında hikaye alanında yapmış oldukları paylaşımların anında kaybolmasına anlam verememektedir. Bu durum her geçen gün arttığı için çözüm yöntemleri noktasında nelerin takip edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız.

instagram hikayem siliniyor

Yapmış olduğunuz hikaye paylaşımları 24 saati geçmeden hemen silindiğini görüyorsanız öncelikle hikayeye paylaşmış olup olmadığınızdan emin olmalısınız. Bazen paylaş butonuna bastığımızı sanıyoruz fakat bu işleme alınmıyor.

Onun haricinde hikaye paylaşımı sağlarken internet bağlantısının olup olmadığını kontrol edip o şekilde işlem sağlamalıyız. Bunun dışında da bir özellik olduğundan fazla kullanıldığında da instagram o özellikle ilgili geçici 24 saatliğine engel koyabilmektedir.

Siz bu durumların hiç biriyle ilgili sorun olmadığını düşünüyorsanız. Uygulamayı telefondan kaldırıp tekrar yükleyerek telefonu kapatıp açalım. Tekrar hikaye paylaşımı sağlayarak aynı problem ile karşılaşılıp karşılaşılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Tüm bu belirtilen işlemler sonrasında farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek hikaye paylaşın aynı sorun orada da var ise instagram’a sorun bildirisi sağlamanız da fayda bulunmaktadır.

instagram hikayem kendi kendine siliniyor ile ilgili gerçekleştirilmesi gereken konuları kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Aklınıza takılan soruları yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

instagram hikayem kendi kendine siliniyor, instagram hikayem kendiliğinden silindi, instagram hikayem siliniyor, instagram hikayem kayboluyor, instagram hikayem kayboldu, instagram hikayem silindi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here