Paylaş

instagram hikayelerini facebookta paylaşma. Paylaşımını sağladığınız hikayelerin aynı zamanda facebook’ta da gözükmesi için yapılacak ayarlar haberimizde.

Hikaye özelliği herkes tarafından sevilerek paylaşımlar hızla artmaktadır. Facebook, whatsapp ve instagram uygulamalarında her geçen gün paylaşımlar çoğalmaktadır. Kişiler günlük yaşantısında karşılaştıkları güzel anıları artık hikayelerinde paylaşmaktadır. Buna bağlı olarak bir çok sosyal medya hesabı olduğu için ayrı ayrı paylaşımlar yapılmaktadır. İnstagram uygulamasında genel olarak hikaye paylaşımları diğer platformlara nazaran daha fazladır. Eminim sizler de yapılan hikaye paylaşımlarının aynı anda Facebook hesaplarında da paylaşılmasını istersiniz. Artık iki işi ayrı ayrı yapmanıza gerek kalmadan tek bir paylaşımla iki sosyal medya hesabınıza ekleme yapabilirsiniz. Bu işlemi instagram uygulaması içerisinde sağlayabiliyorsunuz. Nasıl olduğunu merak eden kullanıcılar için yazı içerisinde tüm ayarları belirterek işlem aşamalarını ortadan kaldıracağız. Tek yapmanızı istediğimiz işlemler aşağıdaki adımları doğru olacak şekilde sağlamanızdır.

instagram hikayelerini facebookta paylaşma

İnstagram’da paylaştığım bir resim facebook hesabında da gözüksün, instagram hikayem facebook’ta gözüksün, instagram hikayem facebook hesabında da çıksın istiyorum, instagram hikayem facebook hesabına otomatik nasıl eklenir? İnstagram hikaye alanına her geçen gün yeni bir özellik getirerek kullanıcılarını sevindirmektedir. Uygulama içerisinde gerçekleştirilen ayarlar sonrasında yapılan bir paylaşım aynı anda facebook hesabınız da da paylaşılacaktır.

instagram hikayem facebookta gözüksün

Yapılan bir hikaye gönderisinin facebook uygulaması içerisinde otomatik olarak gözükmesi için ilk olarak instagram hesabımıza giriş yapıyoruz. Uygulamaya giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kendi profil ekranımıza geliyoruz. Profile geldiğinizde üst alanda yer alan üç çizgili kısma tıklıyoruz.

instagram hikayelerini facebookta paylaşma, instagram hikayem facebookta gözüksün, instagram hikayeyi facebooka ekleme, instagram hikaye kontrolleri, instagram hikayem facebookta çıksın, instagram durumum facebookta gözüksün

Gelen ekranın alt kısmında ise ”Ayarlar” adı altında bir yazı göreceksiniz. Ayarlar bölümüne tıkladığımız da ise karşımıza bir çok seçenek çıkacaktır. Seçenekler içerisinde ”Hikaye kontrolleri” yazan alana giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Hikaye ayarlarına dair tüm işlemlerin gerçekleştirildiği bu kısımda en altta ”Hikayeni Facebook’ta paylaş” yazısı göreceksiniz. Hikayeniz de paylaşım yapacağınız video ve fotoğrafların otomatik olarak facebook’ta paylaşılması için burada var olan sekmeyi sağa doğru kaydırıp aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Gerçekleştirilen ayarlar sonrasında instagram hikayelerini facebookta paylaşma işlemleri tamamlanmış olacaktır. Hikayeye girerek bir resim paylaşmanız ya da video paylaşmanız halinde o resim ve video otomatik olarak facebook uygulamasında da paylaşılacaktır. İyi gezintiler dilerim.

instagram hikayelerini facebookta paylaşma, instagram hikayem facebookta gözüksün, instagram hikayeyi facebooka ekleme, instagram hikaye kontrolleri, instagram hikayem facebookta çıksın, instagram durumum facebookta gözüksün instagram hikayelerini facebookta paylaşma, instagram hikayem facebookta gözüksün, instagram hikayeyi facebooka ekleme, instagram hikaye kontrolleri, instagram hikayem facebookta çıksın, instagram durumum facebookta gözüksüninstagram hikayelerini facebookta paylaşma, instagram hikayem facebookta gözüksün, instagram hikayeyi facebooka ekleme, instagram hikaye kontrolleri, instagram hikayem facebookta çıksın, instagram durumum facebookta gözüksün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here