Paylaş

instagram hikayede yaprak efekti nerede. Yaprak efekti gözükmüyor ya da hikaye alanında bulamıyorsanız o halde çözüm bilgileri için doğru yerdesiniz.

Son zamanlarda instagram hikayelerinde yaprak dökümlü paylaşımlar moda haline gelmiş durumdadır. Bizler de bu paylaşımları arayıp bulamayanlar için ilgili çözüm yollarının araştırmasını sağladık. Genellikle üzüntü anlamı ifade eden ve görseller de her an yakınlaşan bu özellik oldukça eğlenceli bir hal aldırmaktadır. Hikaye gönderiye bu efekti ekleyerek paylaşım yapanlar da oldukça anlam içeren özelliğin hesabınızda kullanılması için daha önceki yazımızda işlemleri paylaşmıştık. Ardından bizlere gelen yorumlar dikkate alındığında ise hikaye alanında yaprak efektinin gözükmediğini nerede olduğunu, kendi hesaplarında var mı yok mu bunları iletmiştiniz. Bunun üzerine ilgili çözüm aşamalarının yapılandırması için araştırmalarımızı sağladık. Gerçekleştireceğimiz işlem ayarlarıyla birlikte sizler de hikaye paylaşımlarınıza yaprak efektini ekleyebilirsiniz. Hazırsanız yapılacak işlemlerimize başlayabiliriz.

instagram hikayede yaprak efekti nerede

İnstagram yaprak efektini bulamıyorum, instagram yaprak efekti nerede, instagram hikayemde yaprak dökümlerini bulamıyorum, instagram hikayemde yaprak dökümleri yok, instagram hikaye de yaprak dökümleri nerede, instagram yaprak efektini göremiyorum, instagram yaprak efekti görünmüyor. Gibi verilen soru işaretlerinin tam anlamıyla çözüme kavuşması ile ilgili gerekli incelemeleri tamamlamış bulunuyoruz. Çözüme dair tüm detaylar yazı içerisine eklenmiş durumdadır.

instagram yaprak efektini bulamıyorum

Öncelikle yaprak efekti hikaye alanına giriş işlemleri sağlandıktan sonra kamera alanının altında var olan yazılar içerisinde ”Superzoom” alanında yer almaktadır. Superzoom alanına girdikten sonra ise üst alanında var olan asık suratlı alana tıklamanız gerekiyor.

instagram hikayede yaprak efekti nerede, instagram yaprak dökümleri, instagram yaprak efekti gözükmüyor, instagram yaprak efekti çıkmıyor, instagram yaprak efekti yok, instagram yaprak efektini bulamıyorum

Ardından görüntüyü kaydetmek için kamera ikonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Ama diyelim ki sizin instagram hesabınızda superzoom kısmında asık surat gözükmüyor ise bu durumda kontrolleri gerçekleştirmeniz lazım.

  • İlk olarak uygulamanız güncel mi onu kontrol etmeniz gereklidir.
  • Telefonunuza gelen yazılım güncellemesini sağlamanız lazım.
  • Haricinde play store ve apple store uygulamalarına girerek buradan instagram yazıp güncellemesi var mı yok mu kontrol ediyoruz.
  • Ve devamında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyerek telefonumuzu bir kez kapatıp açıyoruz.
  • Sağlanan işlem adımları sonrasında eğer hala daha bu özellik gelmiyorsa sorun bildirisi yaparak özelliğin hesabınızda aktif olmadığını iletebilirsiniz.
  • Bunun dışında bazı eski cihaz akıllı telefonlar da bazı özellikler gelmemektedir. Cihaz kaynaklı olup olmadığını test edebilmek için başka telefondan kendi hesabınıza girelim.
  • Eğer o telefonda var sizin telefonunuz da yoksa özelliği telefonunuz kaldırmıyor demektir.

instagram hikayede yaprak efekti nerede gibi aramaların son bulabilmesi yönünde yapılan inceleme çözüm yöntemleri makale içerisinde paylaşılmıştır. Eklemek istediğiniz bir durumu yorumda aktarabilirsiniz.

instagram hikayede yaprak efekti nerede, instagram yaprak dökümleri, instagram yaprak efekti gözükmüyor, instagram yaprak efekti çıkmıyor, instagram yaprak efekti yok, instagram yaprak efektini bulamıyoruminstagram hikayede yaprak efekti nerede, instagram yaprak dökümleri, instagram yaprak efekti gözükmüyor, instagram yaprak efekti çıkmıyor, instagram yaprak efekti yok, instagram yaprak efektini bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here