instagram hikayede soru sorma derecelendirme daha farklı olarak beğeni özelliğini aktif hale getirmiş durumdadır. İnstagram hikaye alanında artık paylaşım sağlanan fotoğraf ya videolarınızı beğeniye sunabileceğiniz yeni özellik gelmiş durumdadır. Bence bu özellik yeni bir akımın başlangıcıdır.

Sosyal medyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu olan instagram uygulamasında her geçen gün yeni bir özellik baş göstermektedir. Sizlerin de bilindiği üzere hikaye özelliğinin en çok kullanılan platformu instagram’dır. Haliyle kullanıcılarının bu kadar sık kullandığı alan üzerinde bir çok yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerine son olarak hikaye paylaşımında soru sorup onları takipçilerine sunmaktadır. Yani hikaye alanında paylaşım sağlanan bir fotoğraf ya da resmin takipçileriniz tarafından beğenilmesine sunabilirsiniz. İyi ya da kötü olacak şekilde derecelendirme butonu şeklinde işlem sağlayabiliyorsunuz. Bu yeni özelliğin yeni bir akıma sebebiyet vereceği ve kullanıcıları tarafından baya beğenileceğe benzemektedir. Takipçilerin çoğu hikayedeki beğenisi mesaj olarak atmaktaydı. Ancak gelen bu özellikle tek bir tuşa basarak derecelendirmeyi artık belirleyecektir.

instagram hikayede soru sorma derecelendirme

instagram hikayede soru sorma derecelendirme, instagram yeni özellik, instagram yeni akım, instagram soru sorma, instagram hikaye beğeni butonu, instagram hikaye beğenme, instagram hikaye derecelendirme işlemleri için nelerin yapılması gerektiğini, bu gelen yeni özelliğin nasıl kullanacağınızı sizlerin huzuruna sunacağız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilir ve sorularınızı hikaye alanında sorarak beğenileri kontrol edebilirsiniz.

İnstagram yeni özellik

İnstagram hikaye yani durum alanına gelen yeni özelliğin nasıl kullanılacağını merak eden kullanıcılar arasında iseniz yapmanız gerekeni sizlerle paylaşacağız.

  • İnstagram uygulamasına gelen bu yeni özelliğinin kullanabilmeniz için ilk olarak İnstagram hesabına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında hikaye alanına giriş sağlayıp resminizi ya da videonuzu çekip hazır hale getiriyoruz.
  • Bu işlemler tamam olduktan Ekranı yukarı doğru kaydıralım.
  • Ekranı yukarıya doğru kaydırdığınız da gelecek olan alandaki yeni özelliğe tıklıyoruz.

instagram hikayede soru sorma derecelendirme, instagram yeni özellik, instagram yeni akım, instagram soru sorma, instagram hikaye beğeni butonu, instagram hikaye beğenme, instagram hikaye derecelendirmeinstagram hikayede soru sorma derecelendirme, instagram yeni özellik, instagram yeni akım, instagram soru sorma, instagram hikaye beğeni butonu, instagram hikaye beğenme, instagram hikaye derecelendirme instagram hikayede soru sorma derecelendirme, instagram yeni özellik, instagram yeni akım, instagram soru sorma, instagram hikaye beğeni butonu, instagram hikaye beğenme, instagram hikaye derecelendirme

İnstagram hikaye beğeni butonu

Yaptığımız işlem ayarları sonrasında siz karşınıza gelen yeni özelliği seçtikten sonra otomatik olarak paylaşılan resmin derecelendirmesini istediğiniz soruyu sormanızı istiyor.

Yani siz hikaye alanında paylaşım sağlanacak fotoğraf veya videoya nasıl bir derece ya da beğeni istiyorsanız sorunuzu buna bağlı sorabilirsiniz.

instagram hikayede soru sorma derecelendirme ile ilgili makalemiz sizler için faydalı olmuştur. İyi gezintiler dileyerek takipte kalmanızı rica ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz