Paylaş

instagram hikayede hassas içerik diyor. Hassas içerikli videoların nasıl görüneceğine dair tüm bilgi detayları hazırlamış olduğumuz yazımızda bulabilirsiniz.

İnstagram’ın hassas içerik dönemine yakın zaman içerisinde başlayacağımızı öncesinde yazdığımız yazılar ile sizlere duyurmuştur. Ve bu konuda ciddi çalışmaların sağlandığını da bildirmiştik. Kurban bayramının gelmesiyle birlikte tüm instagram kullanıcıları hikaye alanında kesilen kurbanların resimlerini paylaşmaya başladılar. Sadece kurban resimlerini değil aynı zamanda bu durumu videoya çekip paylaşan kişilerde bulunmaktadır. Yapılan işlemler instagramın algoritmaları tarafından hassas içerik bağlantısına girmesinden ötürü çoğu hikayelerde hassas içerik damgası görülmeye başlamıştır. Arkadaşlarınızın hikayelerinde çıkan bu içeriklerin nasıl görüleceği hususunda sizleri bilgilendireceğiz. İnstagramı kullanan kitle artık anlık bildirimleri daha fazla sağlamaktadır. Hikaye paylaşımlarının en fazla yapıldığı uygulamalardan birisidir. İnstagram durum hassas içeriklerini görüntülemenin yöntemlerini gerek görsel gerekse de yazılı şekilde aktaracağız.

instagram hikayede hassas içerik diyor

İnstagram durumda hassas içerik diyor, instagram hikayede hassas içerik çıkıyor, instagram hikayede hassas içerik gelmesin, instagram hassas içerikten dolayı hikayeyi göremiyorum, instagram hikayelerimde hassas içerik kaybolmuyor. Son zamanlarda baş göstermeye başlayan hassas içerik bilgilendirmeleri çoğu instagram kullanıcısını sinir etmişken çoğu kullanıcıyı da sevindirmiştir. Görmek istemediğini görüntüleri sizlerin isteğine bağlı tutmaktadır.

instagram hassas içerikleri görüntüleme

İnstagram hikayelerinde gezinti yaptığınız esnada ‘’Hassas içerik bu videoda, bazı insanların saldırgan, kırıcı veya rahatsız edici bulabileceği hassas içerikler var.’’ Uyarısının hemen altında videoyu gör sekmesini bulacaksınız.

instagram hikayede hassas içerik diyor, instagram hikayedeki hassas içeriği görme, instagram hikayede hassas içerik çıkmasın, instagram durumda hassas içerik diyor, instagram hassas içerik sorunu

Videoyu gör dediğinizde yine karşınıza uyarı bilgilendirmesi gelecektir. Devam demeniz halinde ilgili video hikaye alanında görüntülenmeye başlayacaktır. Sadece video olarak değil resim olarak da hassas içerik uyarısını alabilirsiniz.

Hassas içerik bir hata değil instagramın kullanıcıları için sunmuş olduğu yeniliklerden birisidir. Her görüntüyü anında görmenizin önüne geçecektir. Özellikle 13 yaşından büyük çocukların hassas içerikli videoların anında görülmesinin önüne geçebilmek için bire bir getirilen yenilik diyebiliriz.

instagram hikayede hassas içerik diyor, instagram hikayedeki hassas içeriği görme, instagram hikayede hassas içerik çıkmasın, instagram durumda hassas içerik diyor, instagram hassas içerik sorunu

Hikayelerde gelen hassas içerik bilgilendirme uyarısını belirtilen şekilde görebilmek mümkündür. Videoyu gör ya da resmi gör demenize karşın hala daha resim açılmıyorsa hikayeyi yükleyen kişi o sırada hikayeyi hesabından kaldırmış olabilir. Takıldığınız yerleri yorum alanından sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here