instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor bundan dolayı sıcaklık derecesini paylaşamıyorsanız gelmesi adına uygulayacağınız işlemleri kaleme aldık.

Telefon aldıktan sonra ilk uygulama olarak Play store ya da Apple store alanından indirmiş olduğumuz uygulamalarından birinin adıdır instagram. Kitlenin her geçen gün daha da artmasıyla birlikte kendi içerisinde bir çok yenilikte ard arda gelmektedir. Öyle ki hangi yeniliğin ne zaman kullanılmasına ilişkin bazen kullanıcıların kafaları da karışmaktadır. Hesabımızda gezinti sağladığımız sırada eminim hikayesinde derece paylaşan arkadaşlarınızı görmüşsünüzdür. Ne derecesi? Diye akıllar da soru işareti bırakmayalım. O an var olduğunuz şehrin ya da evin sıcaklığını paylaşım değeridir. Sıcaklık göstergesi olarak bilinen derecelendirmeyi hikaye alanında eklemesini sağlayabiliyorsunuz. Bir önceki yazımız da sizlere bu özelliğin nerede bulunduğunu anlattık. Fakat bazı kullanıcılar hikaye alanına giriş sağladıktan sonra belirtilen yere giriş yaptıklarında sıcaklık derecesinin karşılarına gelmediklerini gözükmediği bildirmektedirler. Biz de böyle bir durum nasıl olur? Sorun altında ne yatıyor? Hepsinin kapsamlıca araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor

instagram sıcaklık derecesi gözükmüyor, instagram sıcaklık derecesi nerede, instagram sıcaklık derecesini bulamıyorum, instagram sıcaklık derecesi çıkmıyor, instagram hikayemde sıcaklık derecesini paylaşamıyorum gibi aksaklıkların yaşandığı biliyoruz. Bu aksaklıkların netice kazanıp çözüm sağlanabilmesi adına yapılan araştırma detayları aşağıda sizlere sunduk. Böylelikle siz de gözükmeyen bu özelliğin geri getirilme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor

Arkadaşlarınız gibi siz de hikayenizde o an bulunduğunuz yerin sıcaklık derecesini takipçilerinize göstermek istiyorsanız durum oldukça basittir. İnstagram hesabına girerek hikayeye girip bir fotoğraf çekiyoruz. Sonrasında hesabın üst alanında var olan gülen suratlı dikdörtgen şeklindeki bölüme tıklıyoruz. Gelen ekranda dereceyi eklemesini sağlayabiliyorsunuz. Lakin bu özelliğin bu alanda çıkmaması durumunda aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz sizin yararınıza ve çözüme sebebiyet verecektir.

instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor, instagram derece gözükmüyor, instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor, instagram derece nerede, instagram derece yok, instagram derece görünmüyor

  • İlk olarak instagram uygulamasını telefonumuzdan kaldırıp sonrasında yeniden yükleme işlemlerini sağlıyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında telefonumuzu kapatıp yeniden açıyoruz.
  • Bazen bir özellik fazla kullanıldığı zaman diğer bir özelliği geçici olarak engelleme sağlayabiliyor.
  • Bu durumda beklemeniz gereklidir. Aynı telefondan başka bir hesaba giriş sağlayıp sıcaklık göstergesinin olup olmadığını kontrol edelim.
  • Eğer sıcaklık derecesi var ise geçici engel aldığınızdan gözükmüyor bilginiz olsun.
  • Peki ne yapacağım derseniz de bu durumda  instagrama sorun bildirisinde bulunup özelliğin hesabınıza eklenmesini isteyebilirsiniz.

Yapılacak işlemler sonrasında ise instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor sorununuz ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dilerim

instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor, instagram derece gözükmüyor, instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor, instagram derece nerede, instagram derece yok, instagram derece görünmüyor instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor, instagram derece gözükmüyor, instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor, instagram derece nerede, instagram derece yok, instagram derece görünmüyor instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor, instagram derece gözükmüyor, instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor, instagram derece nerede, instagram derece yok, instagram derece görünmüyor instagram hikayede derece gözükmüyor cıkmıyor, instagram derece gözükmüyor, instagram sıcaklık göstergesi çıkmıyor, instagram derece nerede, instagram derece yok, instagram derece görünmüyor

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz