Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hikaye resim ve videolarını indirme işlemlerinizi nereden ve nasıl sağlayacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Snapchat ile birlikte hayatımıza giren hikaye özelliği daha sonrasında tüm uygulamalardaki yerini almış durumdadır. Nitekim özellik en çok instagram’da faal bir şekilde kullanılmaktadır. İnstagram hesabınızda paylaştığınız hikayelerdeki resim ve videoların daha sonrasında nasıl indirileceğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. instagram hikaye resim ve videolarını indirme işlemleriniz konusunda sizleri kapsamlı olacak şekilde bilgilendireceğiz.

İnstagram hesabınızdaki akışta paylaştığınız resim ve videoların nasıl indirileceği konusunda daha öncesinde hazırladığımız yazımızda sizi bilgilendirmiştik. Bu yazımızda ise hikaye alanlarındaki video ve resimlerin indirilmeleri konusunda bilgi aktaracağız.

instagram hikaye resim ve videolarını indirme

instagram hikaye resim indirme

instagram hikaye resim indirme işlemleriniz için uygulamanın kendi içerisinde bir alan bulunmamaktadır. Sadece hikayenizi paylaşmadan önce kaydetme tuşuna basmanız halinde resmin ya da videonun indirilmesini gerçekleştirmiş olursunuz. Ancak daldığınız andan itibaren hikayeyi tekrar indiremeyebilirsiniz.

Şimdi bu yazımızda hikaye alanındaki görselinizi nasıl yükleme sağlayacağınıza bakacağız. İlk olarak sizlerden ricamız bilgisayarınızdan işlem gerçekleştirmeniz olacaktır. Çünkü işlem sırasında hikaye URL’sine ihtiyacımız olacaktır. Bu URL bilgilendirmesine sahip olmamız durumunda en ufak bir sorun kalmayacaktır.

Bilgisayarınızdan instagram uygulamasına giriş gerçekleştirdikten sonra indirmek istediğiniz hikayenin üzerine dokunun. Ve daha sonrasında o URL bilgilendirmesini kopyalayın. Kopyaladığınız URL bilgilendirmesini ise tekrardan işleme koymanız gereklidir. Dolayısıyla https://instavideosdownloader.com/ bu alana girişinizi gerçekleştirerek. Gelen ekrandaki URL yapıştır alanına kopyaladığınız URL’yi girin. ‘’İndir’’ demenizle birlikte indirme işlemlerinizi tamamlanmış olacaktır.

instagram hikaye videolarını indirme

instagram hikaye resim ve videolarını indirme

instagram hikaye videolarını indirme ayarları içinde yine aynı link üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. İndirme işlemi başarısız sonuçlanırsa eğer bu durumda internet bağlantınız da bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantılarınızı gözden geçirip yeniden işlem sağlayın. Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak indirme işlemlerinizi yeniden deneyin.

Denemeleriniz sonrasında herhangi bir problem olmadan indirmeler sağlanacaktır. Yine olmazsa sizden ricamız farklı bir tarayıcı üzerinden deneme gerçekleştirmeniz lazım. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Varsa eklemek istediğiniz bir yer bize bunu yorum alanından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here