Paylaş

instagram hikaye paylaşımı askıda kaldı silemiyorum. İnstagram hikaye paylaşılıyor da kalıyor. Yükleme yapılmıyor ise çözüm yollarına birlikte bakacağız.

Her alan da fotoğraf ve resim paylaşımı gerçekleştirebiliyoruz. Facebook, twitter ya da whatsapp hesaplarında bu işlemi yaparken en çok instagram hesaplarında görsel içerikler paylaşmaktayız. İnstagram uygulaması dünya genelinde resim ve video paylaşımı platformu olarak bilinmektedir. Durum böyle olunca da gerek video gerekse de fotoğraflarımızı sürekli yayınladığımız kanal instagram olmaktadır. Tabi bunun yanına ek olarak ”Hikaye” özelliğinin en çok sevildiği ve çok paylaşım yapılan sosyal medya platformu da instagram olmuştur. Fakat bazı durumlar da instagram üzerinde paylaşım sağlarken askıda kalma durumlarla karşı karşıya kalmaktayız. Hikaye alanında bu durum nadir olarak gözükse de bir çok kullanıcı hikaye paylaşımı yapamadığını ve işlemlerin askıda kaldığını dile getirmektedir. Hikayenin paylaşımının sağlanmadığını dile getirenler için konu ile ilgili araştırma detay bilgilendirmeleri yazımızın içerisinde yer almaktadır.

instagram hikaye paylaşımı askıda kaldı silemiyorum

İnstagram hikaye paylaşıyor da kalıyor, instagram paylaşım yapılmıyor, instagram askıda kalan hikayeyi iptal etme, instagram hikaye askıda kaldı, instagram hikayem askıda kaldı, instagram hikaye paylaşımı bekleme de kaldı silemiyorum, instagram paylaşımın iptalini yapmak istiyorum. Diyorsanız ve hikayeye yükleme işlemleri sırasında beklemede kalan işlem detayları için konunun araştırmasının içerisine kapsamlıca girmiş bulunmaktayız. Hazırsanız soruna çözüm için yazımıza göz atalım.

instagram hikaye askıda kaldı

Bir çok sosyal medya uygulaması içerisinde hikaye özelliği yer almaktadır. Ancak bunlar arasında en çok kullanımı sağlanan platform hiç şüphesiz instagram uygulamasıdır. Hikaye alanına getirilen özellikler ile birlikte bir çok kullanıcı hikaye alanında çıkmamaktadır. Biz de bu yazımızda hikayesini paylaşamayan ya da hikaye paylaşımının askıda kalan kullanıcıların askıda kalan işlemlerini nasıl çözüm sağlayacaklarını konu aldık.

Öncelikli olarak bir hikaye paylaşımı için hesabınıza giriş yaparak hikaye kısmına erişim sağlıyoruz. Bu alana giriş işlemi sağladıktan sonra gelen ekrana fotoğrafımızı ekleyip ”Paylaş” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak bu aşama da paylaşılmayan askıda kalan işlem iptalleri için ilk olarak telefondan internet bağlantısını iptal ediyoruz.

İnternet bağlantısını iptal etme işlemlerini sağladıktan sonra 3-5 dakika sonrasın da hikayenin sağ alt kısımda kırmızı bir ikon çıkacaktır. Bu alan üzerinden askıda kalan işlemin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız işlem aşamaları sonrasında instagram hikaye paylaşımı askıda kaldı silemiyorum sorunu giderilerek askıda kalan işlem tamamlanmış olacaktır.

instagram hikaye paylaşımı askıda kaldı silemiyorum, hikaye yüklenmiyor, hikaye askıda kaldı, instagram hikaye askıda kaldı, instagram hikaye paylaşıyor da kalıyor, instagram hikaye paylaşılıyor

instagram hikaye paylaşımı askıda kaldı silemiyorum, hikaye yüklenmiyor, hikaye askıda kaldı, instagram hikaye askıda kaldı, instagram hikaye paylaşıyor da kalıyor, instagram hikaye paylaşılıyor

 

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here