Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda instagram hikaye oyunları nerede bulamıyorum diyenlere özel ilgili ayarlara nasıl ulaşacağınızı konu aldık.

Son zamanlarda ünlülerin kullanmış oldukları efektler eminim sizin de dikkatinizi çekmiştir. Çoğu kullanıcı hikaye bölümünde kullanılan efektlerin sadece ünlülere özel olduğunu düşünmektedir. Aslında böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylemek mümkündür. O yüzden instagram hikaye oyunları nerede bulamıyorum diyenlerden biriyseniz var olan ayarlarınızı nasıl sağlayacağınızı birlikte inceleyeceğiz.

  • Yana kaydırma ve buna benzer bir çok oyunun kullanımını kendi hesabınızda yapmak istiyor fakat nerede olduğunu bilmediğiniz için yapamıyorduysanız artık yapabileceksiniz.
  • Vereceğimiz bilgiler ışığında sorununuzu kısa süre içerisinde gidermeniz mümkün olacaktır.

instagram hikaye oyunları nerede bulamıyorum

instagram hikaye oyunları

instagram hikaye oyunları bulamıyorum diye surat asmanız ya da moral bozmanıza gerek bulunmaktadır. Bahsedeceğimiz işlem aşamaları sonrasında probleminizi kısa süre içerisinde giderip çözüm sağlayabilirsiniz.

Uygulamanızın içerisine girişinizi yaptıktan sonra hikaye alanındaki oyunlara erişim yapabilmeniz için instagramın hikaye alanına gelin. Ve daha sonrasında alt tarafta bulunan efektlerden birisinin üzerine dokunun karşınıza gelen ekranda ‘’Efektlere göz at’’ diye bir yazı göreceksiniz. Onun üstüne dokunun.

  • Üst alanda bulunan seçeneklerin içerisinde ‘’Oyunlar’’ adı altında bir yazı belirecektir. Burada hikaye alanınızda bulunan tüm oyunları görebilirsiniz.
  • Üzerine tıkladığınızda yana kaydır oyununu ya da buna benzer tüm oyunları bulup kendi hikaye alanınızda kullanabilirsiniz.

instagram hikaye oyunları

instagram hikaye oyunları bulamıyorum

instagram hikaye oyunları bahsettiğimiz ayarlar sonucunda da gelmiyorsa bu durumda uygulamanız güncel olmayabilir. Şifre bilgilerinizi biliyorsanız şayet uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemeniz ile birlikte probleminizi giderebilirsiniz.

Lakin oyunlar seçeneği yaptığınız bu işlem sonucunda da karşınıza gelmiyor ise bunun için sorun bildir üzerinden bir şey çalışmıyor diyerek problemi instagramın kendi yetkililerine bildirin. Geri dönüşün beklenmesini istemiyor hızlı bir şekilde işlemi devreye koymak istiyorsanız farklı bir telefondan hesabınıza girerek bu alanı kontrol edin.

Yapacağınız kontroller doğrultusunda sorun diğer telefonda yok ise telefonunuzun ayarlarını kontrol etmeniz gerekiyor. Telefonunuza gelen güncelleme varsa bunları devreye alın. Cihazı bir kere kapatıp açarak uygulamanızı kaldırıp tekrar yüklediğinizde problem kalmamış olması lazım. Takıldığınız yer olursa bize yorumdan bildirebilirsiniz.

instagram hikaye oyunları nerede bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here